Menu

 

 

Jak zalogować się do e-dziennika?

 


Piątek 18.01.2019

   

liczba odwiedzin: 1594305

Kalendarz

Linki

AKTUALNOŚCI

 • Dyrektor Szkoły Podstawowej
  w Kiełpinie informuje,
  że z dniem 01.09.2018 r.
  funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych
  pełni Pan Marcin Marszałkowski.
  Kontakt: 
  rodo.ecomar@gmail.com

 • KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

  14 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie rozstrzygnięto XXVI edycję Konkursu Literackiego dla uczniów województwa pomorskiego. W tym roku każdy uczestnik musiał napisać trzy wiersze. Tematyka utworów lirycznych nawiązywała do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat nad konkursem objęli  Wójt Gminy Przodkowo oraz Starostwo Powiatowe w Kartuzach. Nadesłano 185 wierszy. Jury pod przewodnictwem poety i prozaika Stanisława Janke wyłoniło nagrodzonych. Cieszymy się, ponieważ Faustyna Formela uczennica klasy VB  zajęła III miejsce.  Gratulujemy sukcesu Faustynie i opiekunowi pani Grażynie Magulskiej-Plichta.

 • - Obrazek 1

  Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie przypominamy, iż świąteczna przerwa w naszej szkole trwa od  21 grudnia 2018 roku (piątek) do 6 stycznia 2019 roku. Do szkoły wracamy 7 stycznia 2019 roku (poniedziałek).

 • - Obrazek 1

  Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

  będą czasem spokoju i szczęścia,

  radości przeżywanej w gronie najbliższych

  oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

  Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność

  i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.

  Życzą dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy

  Szkoły Podstawowej w Kiełpinie

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  ul. Szkolna 29
  83-307 Kiełpino
  pomorskie
 • 58-694-21-44
  58-694-21-82

Galeria zdjęć