• Dożywianie

• Obiad przyrządzany jest w naszej, szkolnej kuchni. Wydajemy go w godzinach 10:20 - 12:50. Chętni na obiady, zgłaszają ten fakt do intendenta - pani Teresy Fierki. Należy wypełnić zgłoszenie: Karta zgłoszenia na obiady 1-8 / Karta zgłoszenia na posiłki - przedszkole i oddziały "0" , które jest zarazem deklaracją o dokonywaniu płatności.

Kontakt:

Teresa Fierka

e-mail: t.fierka@zskielpino.pl

nr telefonu: 572-287-182

CENY POSIŁKÓW:

1. Obiad dla uczniów z klas I – VIII:
          • Zupa i drugie danie – 4 zł x ilość dni w miesiącu.
          1. Posiłki dla dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego
          1. Dzieci na 5 godzin – śniadanie + obiad 6,5 zł x ilość dni w miesiącu
          2. Dzieci na 5 godzin – obiad + podwieczorek 6 zł x ilość dni w miesiącu
          3. Dzieci na 8-10 godzin - śniadanie, obiad, podwieczorek 8,50 zł x ilość dni w miesiącu,

Klasy I - VIII

Płatności dokonuje się do 10 dnia każdego miesiąca z góry.

Przedszkole

Płatność do 5-tego następnego miesiąca po odliczeniu nieobecności przez wychowawców.

Płatności można dokonać przelewem na następujące konto bankowe:

PKO BP 67 1020 1866 0000 1602 0069 2020

tytuł płatności: miesiąc, imię i nazwisko dziecka, klasa

UWAGA! Dowód przelewu jest dowodem wpłaty pieniędzy i musi zostać dostarczony do intendenta do 15 dnia każdego miesiąca z góry.

• Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-4 dowód przelewu dostarczają do wychowawcy.
          • Uczniowie starszych klas dowód przelewu dostarczają bezpośrednio do intendenta.

W razie choroby dziecka prosimy o zgłoszenie tego faktu do intendenta p. Teresy Fierki, bądź sekretariatu szkoły tel. 58 694-21-44, wówczas istnieje możliwość odliczenia podanych dni i wykorzystania ich w następnym miesiącu.

W razie rezygnacji z obiadów prosimy o przekazanie pisemnej informacji .

Wpłaty na dożywianie 2023-2024

SP

Płatność do 10-tego każdego miesiąca.

Przedszkole

Poniżej 5-ciu godzin: