Menu

 • UWAGA!

   

  W związku z rozpoczęciem rozbudowy szkoły zobowiązuje się pracowników, uczniów, rodziców i interesantów do:

  1. Zachowania szczególnej ostrożności i przestrzegania zasad BHP na terenie przyszkolnym, szkolnym i budynku.
  2. Przestrzegania zakazu wchodzenia na teren budowy.
  3. Korzystania wyłącznie z wejścia głównego szkoły.
  4. Przestrzegania zakazu wjazdu samochodem na teren szkoły w godzinach 7.30 – 15.00

   

  Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów przebywających na terenie szkolnym po zakończeniu zajęć szkolnych.

  Podczas trwania zajęć i na przerwach uczniom nie wolno opuszczać terenu szkoły bez opieki nauczyciela.

 •  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  8.00- MSZA ŚWIĘTA W KOŚCIELE

  APELE NA HALI SPORTOWEJ WEDŁUG HARMONOGRAMU:

  9.00- DLA UCZNIÓW KL.VI,VII oraz II, III oddziałów gimnazjalnych

  11.00- DLA UCZNIÓW KL.I-V SP

 • LOGO RADY RODZICÓW

  Informujemy, że zakończono konkurs na logo Rady Rodziców.  W wyniku głosowania na fanpage'u Rady Rodziców na portalu społecznościowym Facebook wyłoniono 3 projekty. Ich twórcy zostaną nagrodzeni bonami upominkowymi na kwotę 150 zł, 100 zł i 50 zł podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. 

                                                                                              Dominika Biekisz-Olejnik

                   II MIEJSCE                                       III MIEJSCE

  LOGO RADY RODZICÓW - Obrazek 1            LOGO RADY RODZICÓW - Obrazek 2

   

 •                                 1O LAUREATÓW

  OGÓLNOPOSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO „LEON”

  Znane są już wyniki Konkursu Przedmiotowego „Leon”- sesja wiosenna, z zakresu języka angielskiego, matematyki i zintegrowanych sprawności,  w których wzięło udział 88 uczniów naszej szkoły. Konkurs miał charakter ogólnopolski i  był skierowany do uczniów klas 1-7.

  W całym kraju do konkursów przystąpiło:

  - z języka angielskiego-23 029 uczniów;

  - z matematyki – 23 011 uczniów;

  - ze zintegrowanych sprawności – 10 086 uczniów.

   

  10 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata w poszczególnych konkursach, tj.:

   

  MATEMATYKA - Tytuł Laureata otrzymali:

  1. LAUREAT, miejsce 8 - Piotr Masik - klasa 1  / opiekun p. Anna Cirocka

  2. LAUREAT , miejsce 4- Tymoteusz Stolc - klasa 2  / opiekun  p. Anna Kasprzycka

  3. LAUREAT , miejsce 4 -  Katarzyna Chejmanowska - klasa 3  / opiekun  p. Elwira Formela

  4. LAUREAT, miejsce 5 - Zuzanna Grzesik - klasa 3  /  opiekun p. Joanna Konkol

  5. LAUREAT, miejsce 10 - Igor Trepczyk - klasa 3  / opiekun p. Joanna Konkol

  6. LAUREAT, miejsce 6 - Arkadiusz Treder - klasa 4  / opiekun p. Małgorzata Jaworowska

  7. LAUREAT, miejsce 8 - Mikołaj Gruchała - Węsierski - klasa 7  /  opiekun p. Małgorzata Jaworowska

  8. LAUREAT, miejsce 9 - Adrian Pestka - klasa 7 / opiekun p. Małgorzata Jaworowska

  9. LAUREAT, miejsce 10- Szymon Koszałka - klasa 7 /  opiekun p. Małgorzata Jaworowska

   

  JĘZYK ANGIELSKI - Tytuł Laureata otrzymała:

   

  1. LAUREAT, miejsce 10 - Amelia Sikora - klasa 6 / opiekun p. Fabian Chyła

   

  Wszystkim laureatom i ich opiekunom gratulujemy sukcesu!!!

 • Turnieju piłki nożnej - I miejsce

  Dnia 14 czerwca 2018 roku drużyna złożona z zawodników klas III a i III d SP uczestniczyła w turnieju piłki nożnej dla wszystkich szkół podstawowych powiatu kartuskiego w Kartuzach zorganizowany przez Gminny Klub Sportowy CARTUSIA. Uczniowie wywalczyli I miejsce CARTUSIA JUNIOR CUP 2018! Ponadto Małgorzata Petke zdobyła I miejsce w kategorii Najszybszy zawodnik turnieju.

  Drużyna reprezentowała naszą szkołę grając w składzie: Wiktor Grota, Aleksander Berman, Daniel Stromski, Damian Fierka, Paweł Leszkowski, Mateusz Karczewski, Małgorzata Pettke, Jan Petke, Aleksandra Puzdrowska, Kacper Zieliński, Seweryn Malinowski, Franciszek Drywa.
  Gratulujemy uczniom i opiekunom Barbarze Sajek, Elwirze Formela i Esterze Jelińskiej!


  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Turnieju piłki nożnej.

 • RZĄDOWY PROJEKT ,,DOBRY START"- INFORMACJE DLA RODZICÓW

  Pani Anna Zalewska MINISTER Edukacji Narodowej

  oraz

  Pani Elżbieta Rafalska MINISTER Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

  Informują wszystkich RODZICÓW

  1 czerwca 2018 roku weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start”  to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

  Wnioski o świadczenie z programu można składać online już od 1 lipca br. Nabór wniosków w formie papierowej rozpocznie się miesiąc później – 1 sierpnia br. Ostateczny termin mija 30 listopada br.

  Cieszymy się, że programem zostanie objętych 4,6 mln uczniów w całej Polsce. „Dobry Start” to – obok „Rodziny 500+” – rzeczywiste wsparcie dla rodzin wychowujących dzieci, a także prawdziwa inwestycja w edukację młodego pokolenia.

  RZĄDOWY PROJEKT ,,DOBRY START"- INFORMACJE DLA RODZICÓW - Obrazek 1  

  RZĄDOWY PROJEKT ,,DOBRY START"- INFORMACJE DLA RODZICÓW - Obrazek 2

   

   

   

   

 • „LEŚNA PRZYGODA"- BIWAK W GARCZYNIE

  Uczniowie klasy IIIB SP dnia 7 i 8 czerwca2018r. udali się na biwak integracyjny do Garczyna. Dzieci miały okazję przejechać się nowoczesną Szybką Koleją Miejską. W Powiatowym Centrum Młodzieży uczniowie uczestniczyli w zabawach survivalowych prowadzonych przez instruktorów firmy Survival Adventure Squa. Pierwszego dnia w lesie przechodzili przez sznurkowe pajęczyny, z zawiązanymi oczami wśród „nici laserów” szukali kolorowych piłek, starali się utrzymać na coraz mniejszych tratwach.  Po obiedzie wspinali się po skrzynkach. Najlepsze w budowaniu wieży okazały się dziewczyny. Bez strachu stały na wieży zbudowanej z 14 skrzynek. Później wszyscy uczyli się strzelać z łuku do celu oraz sprawdzali swoja siłę i szybkość w różnych zabawach integracyjnych. Po wyczerpujących zajęciach wszyscy odpoczywali piekąc kiełbaski i chleb na ognisku, jedząc truskawki, ciasto i słodkie naleśniki. Największą atrakcją pierwszego dnia biwaku były nocne podchody. Uczniowie podzieleni na dwie grupy po ciemku szukali siebie nawzajem. Drugiego dnia wszyscy uczniowie wspinali się po siatce. Później odbyła się wielka bitwa łucznicza. Zaopatrzeni w łuki i maski musieli zbić jak najwięcej przeciwników. Po obfitym obiedzie zmęczeni, ale pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzy wszyscy pociągiem wrócili do Kiełpina.

                                                                                                                                                           Organizator:  Joanna  Konkol

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii „ Leśna Przygoda” - biwak w Garczynie.

 • PODSUMOWANIE PROJEKTU „PRZYSMAKI KASZUBSKIE”

  13.06.2018r. zakończył się w Szkole Podstawowej w Kiełpinie projekt edukacyjny „Przysmaki kaszubskie”, który powstał z inicjatywy pań Joanny Konkol i Anny Cirockiej prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Kiełpinie. Przedsięwzięcie  mogło  być zrealizowane dzięki dotacji Gminy Kartuzy.                                                                      

  Projekt „Przysmaki kaszubskie  adresowany był do uczniów klas młodszych (I-III) gminy Kartuzy  oraz społeczności lokalnej.

  Projekt składał się z kilku części:

  • pierwszym przedsięwzięciem była organizacja  Gminnego Konkursu Literacko – PlastycznegoKsiążka kucharska dla najmłodszych – Przysmaki kaszubskie”.
  • 15.05.2018r. uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Kiełpinie mieli okazję poznać elementy tradycyjnej kuchni kaszubskiej przedstawianej przez gospodynię kaszubską oraz poprzez przygotowanie sałatki rybnej.
  • 25.05.2018r. odbyły się zajęcia w terenie, zakończone smażeniem kiełbasek i ziemniaków /pulek/ przy ognisku. Uczestnicy biesiady mieli okazję posmakować kawałka chleba ze smalcem oraz kiszonych ogórków.
  • 13.06.2018r. miało miejsce uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia i ugoszczenie zwycięzców Gminnego Konkursu „Książka kucharska dla najmłodszych - „Przysmaki kaszubskie”. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy IIIB ze szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach, którzy wraz z grupą dzieci z Kiełpina, spędzili dzień w Gospodarstwie Agroturystycznym państwa Rychertów w Kiełpinie. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji takich jak pieczenie bułek, wykonanie figurek z masy solnej,  zwiedzanie stajni, dojenie krowy, przejazd wozem drabiniastym po okolicy oraz pyszny obiad. Piękny, słoneczny dzień był przemiłym zakończeniem projektu i wspaniale podkreślił walory turystyczne Kiełpina i okolic.

   

  Organizatorzy: SP w Kiełpinie i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Kiełpinie

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PODSUMOWANIE PROJEKTU „PRZYSMAKI KASZUBSKIE”.

 • WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO TORUNIA

  Dnia 13.06.2018r. uczniowie klas trzecich wraz wychowawcami pojechali na wycieczkę do Torunia. Podczas zwiedzania miasta z przewodnikiem dzieci  poznały jego historię oraz zobaczyły niektóre z najważniejszych  zabytków m.in. dom Mikołaja Kopernika, Katedra ŚŚ. Janów, Krzywą Wieżę, Dwór Artusa , pomnik Mikołaja Kopernika. Były również w piernikarni  Mistrza Bogumiła, gdzie poznały historię oraz recepturę pieczenia toruńskich pierników oraz miały okazję własnoręcznie przygotować ciasto do  wypieku swojego piernika. Podczas wizyty w Planetarium uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat zjawisk zachodzących we wszechświecie. Wycieczka była dla wszystkich uczestników wspaniałym przeżyciem oraz doskonałą lekcją historii oraz astronomii.

                                                                                                                                                       Organizator: Renata Kosznik

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO TORUNIA.

 • WYJAZD INTEGRACYJNY DO CHMIELNA

  Dnia 08.06.2018r. klasa 3c wraz wychowawcą udała się na wyjazd integracyjny do Chmielna do Ośrodka Wypoczynkowego BACHUS. Pierwszą wielką atrakcją był przejazd z Kiełpina do Chmielna kolejką turystyczną ( „ciuchcią”). Na miejscu czekali na uczniów wykwalifikowani instruktorzy firmy GURU, pod czujną opieką których uczniowie wykonywali  różnego rodzaju, integrujące grupę zadania (często o charakterze survivalowym, a także zawody na orientację - nauka nawigacji z mapą. )Pod przykrywką ekscytującej zabawy dzieci uczyły się wielu pozytywnych  zachowań.  Miały również okazję kąpieli w basenie, co dostarczyło im ogromnej radości w upalny dzień. Wszystkim dopisywały apetyty, które zostały zaspokojone pysznym obiadem oraz deserem. Na zakończenie wyjazdu odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek, na które dołączyli rodzice uczniów. Dzięki wspaniałej słonecznej pogodzie, a przede wszystkim wyjątkowej atmosferze uczestnicy wyjazdu  poczuli  zbliżający się wakacyjny klimat.

                                                                                                                                                                                  Renata Kosznik

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WYJAZD INTEGRACYJNY DO CHMIELNA.

 • WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW DO OLIWSKIEGO ZOO

  14.06.2018r. dzieci z klas pierwszych wraz z wychowawcami odwiedziły Oliwskie ZOO. Miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.
  Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci uczniów. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej z całego świata.

                                                                                                                                                                                  Magdalena Godzińska

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW DO OLIWSKIEGO ZOO.

 • NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

  W ostatnim tygodniu maja odbył się Szkolny Konkurs  Matematyczny dla klas IV „Najlepszy z najlepszych”, w którym udział  wzięli wszyscy uczniowie  klas czwartych naszej szkoły. Test przygotowany  był w  oparciu  o obowiązujący program nauczania z zakresu matematyki dla klasy 4. Uczniowie mieli możliwość rozwiązywać zadania zamknięte i otwarte dzięki czemu mogli sprawdzić  swoje  umiejętności nabyte w ciągu roku szkolnego.

  Organizatorkami konkursu  oraz  sponsorkami nagród były  nauczycielki matematyki panie Małgorzata Jaworowska i Estera Jelińska.

  „Najlepszymi z najlepszych” okazali  się:

  I MIEJSCE- Arkadiusz Treder klasa 4c

  II MIEJSCE– Faustyna Formela klasa 4b

  III MIEJSCE– Maciej Pawelczik  klasa 4c

  WYRÓŻNIENIE – Robert Kreft  klasa  4a

  WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Wrońska klasa 4b

  WSZYSTKIM  ZWYCIĘZCOM  KONKURSU  SERDECZNIE  GRATULUJEMY !

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH.

 • SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KARTUZACH

  Zbliżają się wakacje, dlatego w naszym przedszkolu 12.06.2018r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach i słonikiem Popo. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie zachować się podczas nadchodzących wakacji. Pani ostrzegała przed zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać podczas wakacji. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszką przypominały, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Pani policjant zwróciła także uwagę na wzmożoną czujność  wobec  osób nieznajomych, uważanie na to czym nas ktoś częstuje. Na koniec wszyscy otrzymali od funkcjonariuszy upominki i mogli zrobić  pamiątkowe zdjęcie ze słonikiem Popo. Dzieci z radością spędziły ten czas, a na pożegnanie wszystkie uściskiem pożegnały się ze słonikiem Popo.                     

                                                                                                                              Magdalena Pettke

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KARTUZACH.

 • WOJEWÓDZKI KONKURS GENEALOGICZNO-HISTORYCZNY pt. „ W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH PRZODKÓW”

  Dnia 05.06.2018r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w uroczystym podsumowaniu  WOJEWÓDZKIEGO  KONKURSU GENEALOGICZNO-HISTORYCZNEGO  pt.  „ W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH PRZODKÓW”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa w Baninie przy współpracy z Archiwum Państwowym  w Gdańsku oraz Gminą Żukowo. Cieszy nas, że uczennice naszej szkoły znalazły się na podium.

  II miejsce - Julia Czapp

  III miejsce-  Karolina Kitowska

  WYRÓŻNIENIA: Marta Czapp i Laura Cirocka

  Dziewczęta otrzymały oprócz dyplomów cenne nagrody:  bony do Empiku w wysokości  40 zł oraz za II miejsce tablet Lenovo, III miejsce głośnik a  wyróżnienia  nagrodzono kubkami termicznymi. Oprócz tych nagród uczestniczki dostały również materiały promocyjne Gminy Żukowo. Gratulujemy uczennicom i opiekunowi pani Ewie Konkol.

 • SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

  Dnia 11 czerwca 2018 roku do naszego przedszkola zawitała pani pielęgniarka. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przedstawiła znaczenie szczepień ochronnych i zademonstrowała nam niektóre proste zabiegi, np. założenie opatrunku pluszowemu misiowi.

  Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia, poświęcony czas i ciekawe  spotkanie z przedszkolakami.

                                                                                                                                                                               Marlena Kożyczkowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ.

 • KINGA PRZYCHODNA FINALISTKĄ KONKURSU POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

  W niedzielę 10 czerwca 2018 roku w Centrum Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej odbył się finał konkursu „Feynmanki”. Dyplom finalisty otrzymała uczennica Kinga Przychodna z klasy 7a Szkoły Podstawowej w Kiełpinie. Uczestnicy najpierw przystąpili do rozwiązywania szyfrów, następnie zwiedzali laboratoria fizyczno-chemiczne. Na głównej auli Kinga przedstawiła uczestnikom projektu wykład pt. „Jak przebiega ludzki sen?”. Zainspirowała publiczność do dyskusji i zadawania pytań. Zwieńczeniem zmagań była wspólna zabawa uczestników i opiekunów na Blokficie w Gdańsku.

  Wszystkim, którzy co miesiąc brali udział w zmaganiach z szyframi, dziękuje opiekun :   2 15 24 5 14 1      13 9 5 12 5 21 3 24 23 11 (wiadomość zaszyfrowanaJ).

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KINGA PRZYCHODNA FINALISTKĄ KONKURSU POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ.

 • KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ W KARTUZACH W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

  W dniu 7.06.2018 w Oddziałach przedszkolnych  a, b i c odbyły się zajęcia dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw wakacyjnych. Komendant Straży Miejskiej w Kartuzach przekazał dzieciom istotne rady, aby ten czas przebiegł bez zbędnych komplikacji. Celem zajęć było stworzenie sytuacji sprzyjających rozwojowi nawyków i zachowań prowadzących do samodzielności, odpowiedzialności i  bezpieczeństwa dzieci.  Oto kilka  ważnych wakacyjnych rad-

  • Rozważnie korzystajcie ze wszystkich przyjemności, jakich dostarczają wakacje!

  • Zawsze informujcie swoich rodziców o tym - gdzie i z kim przebywacie!

  • Na zabawy wybierajcie jedynie bezpieczne miejsca – z dala od jezdni, torów kolejowych, wykopów...

  • Jeżdżąc na rowerze, rolkach, hulajnodze czy desce – nie traktujcie jezdni jak placu zabaw!

  • Kąpcie się jedynie w miejscach do tego wyznaczonych – strzeżonych kąpieliskach pod opieką ratowników lub osób dorosłych !

  • Bądźcie ostrożni wobec zwierząt – nawet najbardziej łagodne bywają niebezpieczne!

  • Nie korzystajcie z propozycji przejażdżki lub spaceru z nieznajomym!

  Magdalena Jankowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ W KARTUZACH W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH.

 • II MIEJSCE SP W KIEŁPINIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „FIZYKA I CHEMIA W OBIEKTYWIE”

  Uczniowie klas siódmych, drugich i trzecich gimnazjum od marca do kwietnia 2018 roku przygotowywali doświadczenia z fizyki, które fotografowali. 15 zdjęć wraz z opisami wytypowano do konkursu „Fizyka i chemia w obiektywie” orgaznizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kartuzach. Podczas finału 7 czerwca 2018 roku ogłoszono zwycięzców. Paweł Naczk z klasy IIc gimnazjum zdobył II miejsce za zdjęcie doświadczenia „W prawo, czy w lewo?” obrazujące zjawisko optyczne. Pozostali uczniowie: Maja Sowińska, Dawid Macholl, Artur Schwichtenberg, Dawid Tauba, Paulina Jeszka, Kinga Przychodna, Aleksandra Ciesielska, Małgorzata Domaszk, Jakub Brzeski, Marta Czapp, Marta Karczewska, Patrycja Stencel, Roksana Skrzypkowska oraz Zuzanna Banasik otrzymali dyplomy za udział.

  Młodym, zaangażowanym fizykom dziękuje opiekun pani Bożena Mielewczyk

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii II MIEJSCE SP W KIEŁPINIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „FIZYKA I CHEMIA W OBIEKTYWIE”.

 • CERTYFIKAT PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO dla uczniów SP w Kiełpinie

  We wtorek 5 czerwca 2018 roku Szkoła Podstawowa w Kiełpinie została wyróżniona przez matematyczny portal edukacyjny Matzoo Certyfikatem „Przyjaciele Matzoo. Uczniowie z całej Polski brali udział w działaniach matematyczno-przyrodniczych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas siódmych: Nina Kosznik, Kinga Przychodna, Karolina Gmiterek oraz Dominika Grzenia. Za zaangażowanie dziękuje koordynator działań pani Bożena Mielewczyk.

   

   
     
 • KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW pt. ,,MOJA ULUBIONA BAJKA”

  Dnia 06 czerwca 2018 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. ,,Moja ulubiona bajka” ogłoszony dla dzieci z naszego przedszkola. Głównymi celami konkursu było propagowanie czytania dzieciom bajek i baśni- popularyzowanie twórczości literackiej wśród dzieci. Prace konkursowe były pomysłowe i prezentowały różne techniki plastyczne. Wszystkie wzbudziły zachwyt i charakteryzowały się szczególną pomysłowością.

  Wyniki konkursu:

  I miejsce-Daniel Arendt

  II miejsce- Wiktoria Arendt

  III miejsce –Antoni Bobkowski

  Wyrożnienia:  Anna Wrońska, Julia Skierka, Lena Pakur, Sebastian Mejna, Katarzyna Gorlikowska, Wiktoria Kerlin, Błażej Kieliński

  Serdecznie gratulujemy!

  Marlena Kożyczkowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW pt. ,,MOJA ULUBIONA BAJKA”,.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  ul. Szkolna 29
  83-307 Kiełpino
  pomorskie
 • 58-694-21-44
  58-694-21-82

Galeria zdjęć