Menu

Nasze sukcesy

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W RAMACH

PÓŁFINAŁU POWIATOWEJ  LIGI SZKÓŁ

II MIEJSCE

UCZNIOWIE: NIKODEM LEMAN, KACPER SZCZESNY, KRZYSZTOF JELIŃSKI,

ADRIAN PESTKA, KRZYSZTOF HINC, IGOR GRZYMKOWSKI,

BŁAŻEJ BELGRAU, BARTEK BELGRAU, PAWEŁ NACZK, MICHAŁ SOCHA,

KONRAD WIERCIŃSKI, KACPER OKRÓJ

OPIEKUNOWIE: PANOWIE BŁAŻEJ ADAMUS, DARIUSZ KURZAWSKI 

 

 

XIX WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM- FINAŁ

VI MIEJSCE

UCZENNICE: PATRYCJA ARENT, JULIA LIEDTKE

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

 

 

XIX WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W TENISIE STOŁOWYM- PÓŁFINAŁ

I MIEJSCE

UCZENNICE: PATRYCJA ARENT, JULIA LIEDTKE

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

  

 

V POWIATOWY KONKURS ,,PIĘKNO SŁOWA CZYTANEGO"

WYRÓŻNIENIE

UCZENNICA KLASY IVC DOMINIKA LIDZBARSKA

OPIEKUNOWIE: PANIE GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA i ANNA KNUT-ŻOŁNOWSKA

 

 

XIX POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE

UCZENNICE: PATRYCJA ARENT i JULIA LIEDTKE

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

  

 

I POWIATOWY TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH W SOMONINIE

II MIEJSCE

UCZNIOWIE: KLAUDIA WROŃSKA, DOMINIKA JELIŃSKA, KLAUDIA SMYCZYŃSKA, OSKAR LEWNA, JAKUB KLINKOSZ, TOMASZ KUKSZYŃSKI

OPIEKUN: PANI JOANNA KUROWSKA

  

 

POWIATOWY KONKURS LITERACKI ,,KARTUZY W POEZJI MIESZKAŃCÓW KASZUB" REALIZOWANY PRZEZ TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW KARTUZ 

II MIEJSCE-  DOMINIKA GRZENIA

III MIEJSCE-  KAMILA SIKORA

WYRÓŻNIENIA: NATALIA BOBROWSKA, SZYMON KOSZAŁKA

OPIEKUN: PANI GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA 

   

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

XVII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

PT. ,,DOPALACZE BIORĄ MALI GRACZE- STOP DOPALACZOM" ORGANIZOWANY PRZEZ KOMENDĘ POLICJI W KARTUZACH

III MIEJSCE

UCZNIOWIE GIMNAZJUM- KLASY II 

OPIEKUNOWIE: PANIE MARZENA CIROCKA, ANNA MAGULSKA, SYLWIA ŁAGAN

VIII FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM- GRZYBNO 2017

II MIEJSCE

UCZNIOWIE KLAS IV-VI - JAGODA PAKUR, HELENA BRONK, OLIWIER WILCZEWSKI, MIKOŁAJ KRUSZYŃSKI, ALEKSANDRA SONNTAG, JULIA PLICHTA

OPIEKUN: PANI SYLWIA ŁAGAN

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O HENRYKU SIENKIEWICZU

W ZKiW w DZIERŻĄŻNIE

I MIEJSCE

UCZENNICE KLASY VIA i VIB:  KAROLINA GMITEREK I KINGA PRZYCHODNA OPIEKUNOWIE: PANIE MAGDALENA PESTKA, GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA

III PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW I GRUP TANECZNYCH

II MIEJSCE

TROP DANCE

OPIEKUN: PANI ANNA KASPRZYCKA 

 

I MIEJSCE

ISKRY

OPIEKUN: PANI KORNELIA KOŻYCZKOWSKA

VIII GMINNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ

II MIEJSCE

UCZNIOWIE: BARTŁOMIEJ BELGRAU, BŁAŻEJ BELGRAU,

DANIEL ŻOŁNOWSKI, ADRIAN PESTKA, KACPER OKROJ,

MARCIN WROŃSKI, TOMASZ ZWARA, NIKODEM SZREDER

OPIEKUNOWIE: PANOWIE GRZEGORZ LASKOWSKI,

DARIUSZ KURZAWSKI, BŁAŻEJ ADAMUS

 

II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

,,CHROŃMY MOTYLE DOKĄD JESZCZE SĄ"

WYRÓŻNIENIA

UCZNIOWIE KLASY VA: SZYMON CZAJA I WERONIKA ADAMCZYK   

OPIEKUN: PANI STANISŁAWA CIROCKA

  

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KADETEK

I MIEJSCE

UCZENNICA: PATRYCJA ARENT KL. IIA GIMNAZJUM

V MIEJSCE

UCZENNICA: EWELINA SIKORA KL. IIIB GIMNAZJUM

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O ,,PUCHAR WÓJTA GMINY CHMIELNO"

I MIEJSCE

UCZENNICA: PATRYCJA ARENT KL. IIA GIMNAZJUM

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

VIII GMINNY KONKURS LITERACKI

,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EKSPERTEM LITERATURY DZIECIĘCEJ"-

MAŁGORZATA MUSIEROWICZ ,,KŁAMCZUCHA"

II MIEJSCE

UCZENNICA: KAROLINA GMITEREK KL. VIB

OPIEKUN: PANI GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA

WIELKI KONKURS WIEDZY O MOTORYZACJI

ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ AUTO MIRAS Z PĘPOWA

I MIEJSCE KACPER

III MIEJSCE KAMIL KWIDZIŃSKI

WYRÓŻNIENIE: JAKUB STENCEL I SZYMON SKWARCZYK

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

 

 II POWIATOWY KONKURS LITERACKI ,,O ZŁOTE PIÓRO WÓJTA GMINY CHMIELNO" POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU KARTUSKIEGO JANINY KWIECIEŃ I WÓJTA GMINY CHMIELNO JERZEGO GRZEGORZEWSKIEGO

II MIEJSCE

UCZENNICA: MARTA STOLC KL. IIA GIMNAZJUM

OPIEKUN: PANI GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA

IV POWIATOWY KONKURS LITERACKI ,,SŁOWOTOK" POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU KARTUSKIEGO JANINY KWIECIEŃ I WÓJTA GMINY CHMIELNO JERZEGO GRZEGORZEWSKIEGO 

I MIEJSCE

MIKOŁAJ KRUSZYŃSKI KL. IVC

OPIEKUN: PANI ANNA KNUT-ŻOŁNOWSKA

  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"- ELIMINACJE GMINNE  

SZKOŁA PODSTAWOWA

III MIEJSCE KINGA PRZYCHODNA KL. VIA

GIMNAZJUM

II MIEJSCE MARCIN ZIELONKA KL. IIIC

III MIEJSCE ANDRZEJ SZREDER KL. IIIC

 OPIEKUN: PAN ZDZISŁAW KRAUSE

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH ,,KASZUBSKI STOLEM" WYRÓŻNIENIE

ZESPÓŁ TANECZNY TROP DANCE

POD KIEROWNICTWEM PANI ANNY KASPRZYCKIEJ 

III GMINNY KONKURS CZYTELNICZY ,,Z BAŚNIAMI ZA PAN BRAT. ŚWIAT POLSKICH BAŚNI"

II MIEJSCE

UCZNIOWIE: JAGODA PAKUR KL. IVB, MIKOŁAJ KRUSZYŃSKI KL. IVC

OPIEKUNOWIE: PANI ANNA KNUT-ŻOŁNOWSKA I BARBARA CELIŃSKA-JAKUBOWICZ

MIĘDZYSZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS ,,COPERNICUS 2017"

I MIEJSCE

UCZENNICA KLASY VIB ALICJA TREDER

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

II KARTUSKA GALA SPORTU

NAGRODA DLA TRENERA PANA GRZEGORZA LASKOWSKIEGO ZA LICZNE SUKCESY SPORTOWE

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWY- FINAŁ

V MIEJSCE NA POMORZU

UCZENNICE  GIM. PATRYCJA ARENT, EWELINA SIKORA, JULIA LIEDTKE

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

POWIATOWE SPOTKANIE SZKOLNYCH EKODETEKTYWÓW W SOMONINIE

„CO - wróg numer jeden każdego z nas!

III MIEJSCE  

UCZENNICE KL. VI A  AGATA ZIELIŃSKA, PATRYCJA ZWARA, KINGA PRZYCHODNA

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

XXIV KONKURS LITERACKI PRZODKOWO

II MIEJSCE

UCZENNICA KAROLINA GMITEREK KL. VIB

OPIEKUNOWIE: PANI GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA i ANNA KNUT-ŻOŁNOWSKA

 

XVIII WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM (PÓŁFINAŁ)

I MIEJSCE

UCZENNICE: PATRYCJA ARENT, EWELINA SIKORA, JULIA LIEDTKE  

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

XVIII POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

 I MIEJSCE

UCZENNICE: PATRYCJA ARENT, EWELINA SIKORA, JULIA LIEDTKE

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

ODKRYWAMY TALENTY NA POMORZU

WYRÓŻNIENIE

UCZNIOWIE: PAWEŁ LASKOWSKI, ARKADIUSZ TREDER

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI KASZUBSKIEJ W KAMIENICY SZLACHECKIEJ

I MIEJSCE  

UCZENNICA: URSZULA FLISIKOWSKA KL. IIIC GIM.   

III MIEJSCE

UCZENNICA: MAJA KOŻYCZKOWSKA KL.IIIB

WYRÓŻNIENIE

UCZENNICE KL. IV

OPIEKUNOWIE: PANI LUCYNA HERBASZ, JOLANTA CZERWIŃSKA

 

III MIEJSCE  

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS ORTOGRAFICZNY PT. ,,JESIENNE DYKTANDO"

POD PATRONATEM KURATORA OŚWIATY PANI MONIKI KOŃCZYK, STAROSTY POWIATU KARTUSKIEGO I WÓJTA GMINY SOMONINO

UCZENNICA: JULIA GOSZ KLASA VIB

OPIEKUN: PANI GRAŻYNA MAGULSKA-PLICHTA

 

 

 Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

III MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS W RAMACH DZIAŁAŃ FUNDACJI EKOLOGICZNEJ ARKA 

 PT. ,,LISTY DO ZIEMI"

UCZEŃ: KSAWERY KRYSZEWSKI

 

 

I MIEJSCE

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

"MOJE PIĘKNE KASZUBY"

UCZENNICA: MAJA SOWIŃSKA

OPIEKUN: HANNA WICKA

                                                                            

 

I MIEJSCE

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KADETEK O PUCHAR WÓJTA GMINY CHMIELNO UCZENNICA: PATRYCJA ARENT

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

I i IV MIEJSCE  

POWIATOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W TENISIE STOŁOWYM KADETEK

UCZENNICA GIMNAZJUM: PATRYCJA ARENT, EWELINA SIKORA IV MIEJSCE  

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

 

II MIEJSCE

            MIĘDZYSZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS "COPERNICUS 2016"

POD PATRONATEM BURMISTRZA KARTUZ

 

UCZENNICA: JULIA CZAPP

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ- ETAP GMINNY

SP - Karolina Gorlikowska - II miejsce, Michał Fierka - III miejsce

GIM - Weronika Plichta - I miejsce, Andrzej Szreder - II miejsce

OPIEKUN: PAN ZDZISŁAW KRAUZE

II MIEJSCE

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM

UCZENNICA: AMELIA SIKORA

OPIEKUN: PANI EWA MAGULSKA-PLICHTA

WYRÓŻNIENIA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

"PIONIER 2016"

UCZENIOWIE: JULIA CZAPP, MICHAŁ FIERKA, ALEKSANDRA GRZENIA

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

 

I MIEJSCE

 XVII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI

I MŁODZIEŻY PT. ,,W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO"- ETAP GMINNY  

UCZENNICA GIMNAZJUM: JULIA STAROSZCZYK

OPIEKUN:  PANI JOLANTA MALANOWSKA

 

II MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI WODNEJ SIATKOWEJ

O PUCHAR BURMISTRZA GMINY KARTUZY  

UCZNIOWIE KLASY VIB: ANNA HINC, PAULINA JESZKA, MARTYNA KONKOL, ALEKSANDRA SZCZESNA, DOMINIK DREWING, MICHAŁ STAŃCZYK

 

WYRÓŻNIENIE

KONKURS PLASTYCZNY POD PATRONATEM BURMISTRZA GMINY KARTUZY REALIZOWANY PRZEZ KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W KARTUZACH

PT. ,,DOPALACZE DROGĄ DONIKĄD"

UCZENNICE GIMNAZJUM: JULIA STAROSZCZYK, KLAUDIA JESZKA,

SABINA I PATRYCJA PEPLIŃSKIE, ADAM DOMINIK

Gminny Konkurs Recytatorski z j.angielskiego - NURSERY RHYMES
II miejsce - Antonina Wierzba
wyróżnienie  - Julia Plichta

II MIEJSCE  

III KONCERT KOLĘD I PIOSENEK WIELOJĘZYCZNYCH  W STĘŻYCY

UCZENNICE GIMNAZJUM: KAROLINA NACZK, KLAUDIA SZCZERBA,

SYLWIA FIOŁEK, URSZULA FLISIKOWSKA 

WYRÓŻNIENIE

III REJONOWY KONCERT KOLĘD I PIOSENEK WIELOJĘZYCZNYCH W STĘŻYCY

UCZENNICE: MAŁGORZATA FORMELA, KAROLINA GMITEREK,

ROKSANA ZIELIŃSKA, RENATA KUJALOVA

 

I MIEJSCE i WYRÓŻNIENIA  

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

,,WIERSZE EWY WARMOWSKIEJ  PĘDZLEM MALOWANE"

 UCZENNICE: KAROLINA NACZK, AGATA DALECKA, MARTYNA FIOŁEK, JULIA STAROSZCZYK

OPIEKUNOWIE: PANIE JOLANATA MALANOWSKA I LUCYNA HERBASZ

I MIEJSCE  

KONKURS PT. ,,HISTORYCZNE GRY PLANSZOWE" POD PATRONATEM BURMISTRZA KARTUZ

GIMNAZJALISTKI: ZUZANNA KARCZEWSKA, SABINA I PATRYCJA PEPLIŃSKIE

OPIEKUN: PANI JOLANTA CZERWIŃSKA

 

I MIEJSCE

XVII POWIATOWA GIMNAZJADA SPORTOWA W TENISIE STOŁOWYM

GIMNAZJALISTKI: PATRYCJA ARENT, JULIA LIEDTKE I EWELINA SIKORA

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

II MIEJSCE

PÓŁFINAŁ XVII WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY SPORTOWEJ W TENISIE STOŁOWYM GIMNAZJALISTKI: PATRYCJA ARENT, JULIA LIEDTKE, EWELINA SIKORA

OPIEKUN: PAN GRZEGORZ LASKOWSKI

III MIEJSCE

IV GMINNY DZIEŃ PROFILAKTYKI DLA GIMNAZJUM

,,ZDROWO ŻYJEMY, UŻYWEK NIE POTRZEBUJEMY, W ŚWIECIE BEZ AGRESJI ŻYĆ CHCEMY"  UCZENNICE KLASY IIC SYLWIA FIOŁEK, KLAUDIA JESZKA I KLAUDIA SZCZERBA 

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM MEETINGU EKOLOGICZNYM

,,DBAJ O SWOJĄ SZWAJCARIĘ KASZUBSKĄ!"

UCZNIOWIE KLASY VIB NIKODEM LADACH, MICHAŁ FIERKA I MICHAŁ STAŃCZAK 

OPIEKUN: PANI HANNA WICKA

 

 I MIEJSCE

                               W VII IGRZYSKACH SPORTOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH                          

 I PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ- CHŁOPCY

 III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

OPIEKUNOWIE: GRZEGORZ LASKOWSKI, DARIUSZ KURZAWSKI, BŁAŻEJ ADAMUS

       I MIEJSCA i WYRÓŻNIENIA

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ,,SAMOCHÓD PRZYSZŁOŚCI" 

I MIEJSCE ALEKSANDER BERMAN KL. IA ORAZ MATEUSZ PETTKE KL.VB

WYRÓŻNIENIA: MIKOŁAJ GRUCHAŁA-WĘSIERSKI KLASA V B, SABINA PEPLIŃSKA KL.IIC GIMNAZJUM ORAZ JULIA STAROSZCZYK KL. IIIB  

OPIEKUNOWIE: PANI JOLANTA MALANOWSKA, LUCYNA HERBASZ, BARBARA SAJEK

I MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KURATORYJNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM                        

PT. ,,JESIENNE DYKTANDO" 

JONASZ FORMELA KLASA IIIB GIMNAZJUM

OPIEKUN: PANI BRYGIDA KLAWIKOWSKA

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

      II PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH W GDYNI 

          szkolny zespół „School life” pod kierownictwem p. Grzegorza Laskowskiego                                                                                 I miejsce 

                                                                       

                         TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO                                                                                              III miejsce                               

       Leman Nikodem, Szczesny Kacper, Żołnowski Gracjan, Lemke Nikodem,                        Arndt Kacper, Karczewski Filip, Naczk Paweł, Piepórka Jakub, Jankowski Julian

                               POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ TOP 10                                                                             NATALIA  KLEWICZ- I miejsce                                                                                          KAROLINA NACZK I ALEKSANDRA WOŁOWSKA- III miejsce                                                                        URSZULA FLISIKOWSKA- wyróżnienie

 

                             POMORSKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W GDYNI 

                              POD PATRONATEM GDYŃSKIEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ 

III miejsce

NICOLA WALASZKOWSKA    

„III Powiatowy konkurs Kaszubski Park Krajobrazowy Rezerwaty Przyrody i ich osobliwości” - Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

I Miejsce - Nikodem Plichta 

Konkurs "Copernicus 2015"

Tytuł I wicemistrza - Jakub Klinkosz

                             VIII REJONOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ                               O MIKROFON BURMISTRZA MIASTA KOŚCIERZYNA 

ETAP REJONOWY 

KATEGORIA KLAS I-III- NIKOLA GOSZ III miejsce  

KATEGORIA KLAS IV-VI- NICOLA WALASZKOWSKA II miejsce  

KATEGORIA KLAS I-III GIMNAZJUM - NATALIA KLEWICZ I miejsce

 

                PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI KASZUBSKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY KARTUZY 2015                                   POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA KARTUZ                                                                                           II miejsce  ,,WESOŁE LUDKI"

IGMINNY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW I GRUP TANECZNYCH POD PATRONATEM BURMISTRZA GMINY KARTUZY PANA MIECZYSŁAWA GRZEGORZA GOŁUŃSKIEGO 

I miejsce

KATEGORIA  ,,MŁODZICY''- klasy 0-III zespół ,,TROP DANCE'' trener Pani Anna Kasprzycka

III miejsce

Kategoria  ,,MŁODSI JUNIORZY"- klasy IV-VI - zespół ,,CRAZY GIRLS'' trener Pani Kornelia Kożyczkowska

I miejsce 

KATEGORIA ,,JUNIORZY"-klasy gimnazjalne - zespół ,,ISKRY'' trenerzy Panie Małgorzata Jaworowska i Kornelia Kożyczkowska

 

 XII GMINNY KONKURS WIEDZY O ALEKSANDRZE MAJKOWSKIM I REGIONIE  

  II miejsce

 Alicja Dalecka, Kinga Gorlikowska, Małgorzata Domaszk

 

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU KASZUBSKIM

pod patronatem Burmistrza Kartuz i Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

                                                           III miejsce w kategorii ,,Zespół"                                                                                                                                     ,,WESOŁE LUDKI"

 ANNA HINC, HELENA BRONK, ZUZANNA PEK, GRZEGORZ ŻOŁĄDŹ, MIKOŁAJ KRUSZYŃSKI, MIKOŁAJ MALINOWSKI, DANIEL ŻOŁNOWSKI

        

                               PUCHAR ŚWIATA W KICKBOXINGU AUSTRIAN CLASSICS 2015                                  ROZEGRANY W INSBRUKU

SREBRNY MEDAL- BARTŁOMIEJ ARENT

MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU W  FORMULE LOW-KICK ODMIANA RINGOWA 

OŻARÓW WIELKOPOLSKI 

BRĄZOWY  MEDAL- BARTŁOMIEJ ARENT 

Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy oraz Poezji Śpiewanej - etap powiatowy

I miejsce - Urszula Flisikowska

 

Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy oraz Poezji Śpiewanej - gminne eliminacje

I miejsce - Urszula Flisikowska

Finał XLIII Wojewódzkich Igrzysk Sportowych w tenisie stołowym

III miejsce - Patrycja Arent, Julia Liedtke kl. VI

Półfinał XLIII Wojewódzkich Igrzysk Sportowych w tenisie stołowym

I miejsce - Patrycja Arent, Julia Liedtke kl. VI

XLIII Powiatowe Igrzyska Sportowe w tenisie stołowym dziewcząt

I miejsce - Patrycja Arent, Julia Liedtke kl. VI

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

II GMINNY MULTIMEDIALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

II miejsce - Nikodem Ladach kategoria kl. IV

II miejsce - Nikodem Plichta kategoria kl. V

II miejsce - Krystian Jeliński kategoria kl. VI

 

II MIĘDZYSZKOLY KONKURS INFORMATYCZNY

I miejsce - Kacper Pestka kl. VIb

II GMINNY KONKURS NURSERY RHYMES

II miejsce - Kamil Przychodny kl. VIa

wyróznienie - Dominik Lewańczyk kl. Va, Adrian Pluto-Prondzinski kl. VIa

 

 

XXXI WOJEWÓDZKI  KONKURSU  RECYTATORSKI  POEZJI I PROZY  POLSKIEJ ORAZ POEZJI ŚPIEWANEJ - eliminacje powiatowe.

 

  • Kategoria – poezja śpiewana:

I miejsce - Natalia Klewicz klasa IA gimnazjum (zakwalifikowanie się do eliminacji wojewódzkich).

XXXI WOJEWÓDZKI KONKURSU RECYTATORSKI POEZJI I PROZY  POLSKIEJ ORAZ POEZJI ŚPIEWANEJ - eliminacje gminne

  • Kategoria klas IV-VI recytacja:

Wyróżnienie - Marta Stolc klasa VB SP

  • Kategoria – poezja śpiewana:

II miejsce - Natalia Klewicz klasa IA gimnazjum

Wyróżnienie - Ewelina Sikora klasa VIB SP

Powiatowy konkurs wiedzy o życiu i działalności świętego Kazimierza (SP nr 1 w Kartuzach)

II miejsce - Zofia Funk kl. Vb.

Turniej Elimnacyjny Powiatowej Ligi Gimnazjalnej

I miejsce dla uczniów gimnazjum w piłce nożnej halowej organizowanym w Zespole Szkół w Somoninie.

Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w Gdyni

III miejsce - Patrycja Arent i Ewelina Sikora

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w Redzie

I miejsce - Patrycja Arent i Ewelina Sikora

XLII powiatowe Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym (Miechucino)

drużynowe: Arent Patrycja, Ewelina Sikora

Powiatowe Turnieje Klasyfikacyjne w Tenisie Stołowym (Miechucino)

I miejsce - Patrycja Arent

II miejsce - Ewelina Sikora

Turniej piłki nożnej o puchar Donalda Tuska

III miejsce (drużynowo) - Damian Liedtke, Dorian Knop, Olaf Necel, Karol Arndt, Karol Okroj, Aleksander Golnau, Błażej Hirsz, Dawid Piepiórka, Michał Kwiatkowski, Rafał Pakur

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach igrzysk Młodzieży szkolnej
i Gimnazjady Młodzieży szkolnej

III miejsce (drużynowo) - Szymon Kosznkicki, Tomasz Sonntag, Marek Klawiter, Błażej Wróbel, Dominik Plichta, Dawid Lamk, Tomek Kaszuba

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
    ul. Szkolna 29
    83-307 Kiełpino
    pomorskie
  • 58-694-21-44
    58-694-21-82

Galeria zdjęć