School Life Iskry Wesołe Ludki MONODIA MELODYJKA TROP DANCE

Zespoły szkolne

Wesołe Ludki

Nazwa zespołu:  Szkolny Zespół Regionalny ,,Wesołe Ludki”.

Opiekun zespołu: Barbara Sajek ( kierownik),  Barbara Celińska-Jakubowicz ,Iwona Fiołek  (akompaniament).

Skład zespołu: Małgorzata Borzyszkowska, Graban Maja, Grota Wiktor, Leszkowski Paweł, Stromski Daniel, Suchomska Antonina, Wilczyńska Małgorzata, Zawadzka Agata ,Aurelia Szczypior, Tymoteusz Szczypior, Fabian Pyszka, Artur Graban, Kinga Kropidłolwska, Kajetan Domaszk, Zuzanna Bera, Magdalena Cirocka, Kinga Dunst, Kornela Formela, Laila Hein, Stanisław Joński ,Kinga Marszałkowska, Kosznicki Mateusz, Zuzanna Pukłacka.

Rok założenia: Zespół Szkół w Kiełpinie, 2008r.

Sukcesy:

• IV  miejsce w Przeglądzie  Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w Kartuzach pod honorowym patronatem Burmistrza Kartuz.
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Kaszubskich Zespołów Wokalno-Tanecznych ,,Od se cos dac” Baninie.