Menu

 • Dyrektor Szkoły Podstawowej
  w Kiełpinie informuje,
  że z dniem 01.09.2018 r.
  funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych
  pełni Pan Marcin Marszałkowski.
  Kontakt: 
  rodo.ecomar@gmail.com

 • UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA ROZBUDOWANEJ CZĘŚCI SZKOŁY

  UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA ROZBUDOWANEJ CZĘŚCI SZKOŁY

  Dnia 16 października 2018 roku w Szkole Podstawowej  w Kiełpinie odbyła się uroczystość otwarcia rozbudowanej części szkoły. Na wstępie spotkania wszystkich przybyłych serdecznie przywitała Pani dyrektor Jolanta Kosznik, która podkreśliła jak ważne zadanie zostało zrealizowane i jakie korzyści przyniesie ono uczniom, którzy od tej chwili będą uczyli się w systemie jednozmianowym. W tym uroczystym dniu było nam niezmiernie miło wśród zgromadzonych gościć między innymi:   

  • Gospodarza  uroczystości, Burmistrza  Kartuz Pana  Mieczysława Grzegorza  Gołuńskiego
  • Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie Panią Joannę Sawczyn
  • Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kartuzach,  Pana Andrzeja Pryczkowskiego oraz radnych
  • Zastępców burmistrza Panią Sylwię Biankowską i Wojciecha Jaworowskiego
  • Proboszcza dr Arkadiusza Okroja  oraz sołtysa wsi Kiełpino Pana Mirosława Paczoskę
  • Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Justynę Jarzębińską
  • Wykonawcę inwestycji, projektantki oraz architekta wnętrz Panią Małgorzatę Kulawczuk-Gruba
  • Dyrektorów szkół i placówek kulturalno-oświatowych
  • Przyjaciół Szkoły
  • Rodziców.

  W dalszej części głos zabrał Burmistrz Gminy Kartuzy Pan Mieczysław Grzegorz Gołuński. W swoim wystąpieniu zapewnił, że on oraz radni podejmują wszelkie starania, by realizowane w naszej gminie zadania sprzyjała również rozwojowi edukacyjnemu dzieci. W swoich wystąpieniach słowa uznania wyrażali również dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie Pani Joanna Sawczyn, przewodniczący Rady Miejskiej w Kartuzach Pan Andrzej Pryczkowski, sołtys wsi Kiełpino Pan Mirosław Paczoska oraz dyrektorzy pobliskich szkół.

  Następnie zaproszono wszystkich zebranych do obejrzenia części artystycznej. Na szkolnej scenie mogliśmy podziwiać występ zespołu wokalno-instrumentalnego School Life, wysłuchać pieśni regionalnego zespołu Wesołe Ludki  oraz obejrzeć wspaniały pokaz taneczny w wykonaniu zespołu Iskry.

  Dorośli również docenili szybkie i  rzetelne  wykonanie inwestycji. Pani Dyrektor wraz z Burmistrzem wyrazili swoją wdzięczność wobec wykonawcy realizowanego zadania firmy Budrem-Rybak Sp. z.o.o z Luzina  oraz projektantki wnętrz, zaś przewodnicząca Rady Rodziców Pani Justyna Jarzębińska w imieniu rodziców złożyła podziękowania włodarzowi gminy i dyrektorce placówki. W swoim przemówieniu podkreśliła, że to między innymi dzięki ogromnym staraniom tych osób dzisiaj możemy cieszyć się tak wspaniałą inwestycją. Po modlitwie i poświęceniu krzyży przez proboszcza kiełpińskiej parafii oficjalnego otwarcia i przecięcie wstęgi dokonali:

  • Burmistrz Kartuz Pan Mieczysław Grzegorz Gołuński
  • Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Andrzej Pryczkowski
  • Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie Pani  Joanna Sawczyn
  • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kiełpinie Pani Jolanta Kosznik
  • Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Justyna Jarzębińska
  • Przedstawiciel uczniów Amelia Wilczewska

  W tym dniu przekazano do użytku rozbudowaną część szkoły. Można było podziwiać nowoczesne  sale, które zachwycają wspaniałym wystrojem oraz doskonałym wyposażeniem. Warto podkreślić, iż  wszystkie sprzęty znajdujące się w tej części budynku są nowe. W pomieszczeniach wypisano sentencje nawiązujące do kreatywności i nauki poprzez doświadczenia.

  Życzymy uczniom, którzy będą uczyli się  w nowych pomieszczeniach, samych pogodnych dni i codziennego odkrywania przyjemności ze zdobywania wiedzy.

   

  WYDARZENIE OPISANO RÓWNIEŻ W MEDIACH:

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA ROZBUDOWANEJ CZĘŚCI SZKOŁY.

   

 • KONKURS ŁAMANIA SZYFRÓW FEYNMANKI - WYRÓŻNIENIE

  KONKURS ŁAMANIA SZYFRÓW FEYNMANKI - WYRÓŻNIENIE

  Dzięki ciekawości i zaangażowaniu uczniów Szkoła Podstawowa w Kiełpinie 15 października 2018 roku została (podobnie jak w roku ubiegłym) wyróżniona przez Politechnikę Gdańską za złamanie jednego z szyfrów. Nagrodę tym razem otrzymał Bartłomiej Belgrau z klasy 8a. Szyfr był bardzo ciekawy i trudny zarazem (związany z soczewkami i zwierciadłami). Opiekunem była Pani Bożena Mielewczyk. Życzymy dalszych sukcesów w łamaniu kolejnych szyfrów. Jest co robić – drugi szyfr już jest. Działajmy!!!

   

 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – MULTITEST

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – MULTITEST

  Multitest to konkurs matematyczny typu testowego, w którym jedna lub więcej odpowiedzi jest prawidłowych. Konkurs organizuje Centrum Edukacji Szkolnej

  17 października 2018 roku chętni uczniowie Szkoły Podstawowej podjęli wyzwanie i porównywali swoje wiadomości i umiejętności matematyczne z innymi uczniami z całego kraju. Nie było łatwo!!! Wyniki konkursu w grudniu 2018 roku.

  Trzymamy kciuki:

  Bożena Mielewczyk

  Anna Iwanowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – MULTITEST .

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Dnia 12.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbyła się akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Uroczystość poprowadzili konferansjerzy: Aleksandra Grzenia z kl. 3A oraz Mateusz Pettke z kl. 8B.

               Na wstępnie przywitano zebranych gości. Następnie odbyło się przedstawienie pt. „Pokaz mody Firmy Absurd&Company”, które przygotowali uczniowie z kl. 8A, 6B oraz 3B Gimnazjum pod kierunkiem pani Anny Knut-Żołnowskiej i pana Szymona Lewandowskiego. W pracach nad organizacją uroczystości pomagały również panie Katarzyna Kosznik oraz Barbara Celińska-Jakubowicz.  Podczas pokazu mody uczniowie wcielili się w postacie nauczycieli. I tak Dagmara Jakusz zaprezentowała strój nauczyciela matematyki, Antonina Wierzba nauczyciela przyrody, Patrycja Zwara nauczyciela historii, a Kamila Sikora nauczyciela bibliotekarza. Na końcu jako hit sezonu wystąpił Dawid Macholl z kl. 3B, który zaprezentował nowoczesny strój nauczyciela polonisty. Pokaz poprowadzili uczniowie: Klaudiusz Kalkowski z kl. 3B Gimnazjum oraz Kinga Lewańczyk z kl. 8A.

  Przedstawienie bardzo podobało się zebranym, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania.

  Po części artystycznej nadszedł czas na życzenia i podziękowania.  Młodzi artyści: Jagoda Pakur z kl. 6B, Dominika Lidzbarska z kl. 5C, Helena Bronk z kl. 6C oraz Adrian Pestka z kl. 8B swoimi wystąpieniami uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za ich poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Wdzięczni życzyli nauczycielom dużo siły życiowej i zapewnili, że w Dniu Ich Święta, gdziekolwiek będą, wspomnienie o Nich będzie z nimi. Podkreślili także, że warto docenić trud oraz zaangażowanie pracowników administracji i obsługi. Na zakończenie uroczystości wręczono zebranym gościom słodkie upominki.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

 • DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

   DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

                                                        DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

                8 października 2018r. w jesienny, słoneczny poniedziałek  wszystkie klasy I –III Szkoły Podstawowej   w Kiełpinie, pod opieką wychowawców , uczestniczyły w corocznej imprezie I etapu edukacyjnego: DNIU PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Również w tym roku gościło nas   gospodarstwo  agroturystyczne ,,U Rychertów” w Kiełpinie.
    Na dzieci czekało rozpalone ogniska, w którym  mogły piec  ziemniaki, kiełbaski i chleb. Zwiedzały mini zoo z ptakami i zwierzętami hodowanymi  w gospodarstwie. Jak zawsze, dużą atrakcją były konie, które dzieci mogły podziwiać w ich kojcach, na wybiegu, ale również podczas przejazdu wozem po ulicach i zakątkach naszego Kiełpina.  Po powrocie z przejażdżki  dzieci miały ziemniaczaną ucztę z ogniska.
  Pogoda i humory wszystkim dopisały. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii :DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

 • ,,MOJA MAŁA OJCZYZNA"

  ,,MOJA MAŁA OJCZYZNA"

  W ramach projektu edukacyjnego pt. ,,Moja Mała Ojczyzna" realizowanego w oddziałach przedszkolnych,  grupy ,,U Muminków", ,,U Reksia", ,,U Krecika" wybrały się do  pomnika księdza Antoniego Arasmusa. Dzieci miały okazję poznać życiorys księdza oraz uczcić pamięć poprzez zapalenie zniczy.

  Karolina Wolska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ,,MOJA MAŁA OJCZYZNA".

 • AKCJA ,,ŻONKIL"- SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

  AKCJA ,,ŻONKIL"- SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

  Dnia 07.10.2018 roku odbyła się pierwsza część akcji Żonkil. Młodzież naszej szkoły promując działania wolontariatu przeprowadziła zbiórkę do puszek na rzecz kartuskiego hospicjum. Akcja prowadzona jest już od kilku lat na terenie naszej diecezji przez kartuską Caritas.

  Opiekun: Ewa Konkol

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii AKCJA ,,ŻONKIL"- SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU.

 • I GMINNY KONKURS WIEDZY O LEONIE KĄKOLU

  I GMINNY KONKURS WIEDZY O LEONIE KĄKOLU

  Dnia 28. 09. 2018 roku uczniowie klasy 7 brali udział w I Gminnym Konkursie wiedzy o Leonie Kąkolu- patronie Szkoły Podstawowej w Grzybnie. Reprezentanci nasze szkoły przedstawili scenkę pokazującą realia II wojny światowej, a następnie rozwiązywali krzyżówkę, w której musieli wykazać się wiedzą o Leonie Kąkolu. Do konkursu przystąpiły także klasy VIII pisząc opowiadanie o czasach II wojny światowej. 

  Opiekun: Ewa Konkol

 • - Obrazek 1

 • WIECZORNICA

  WIECZORNICA

  Dnia 3 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbyła się wieczornica patriotyczna dla mieszkańców upamiętniająca przypadającą w tym roku 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości: „Udział lokalnej społeczności w walce o niepodległość Polski”.

  Uroczystość została przygotowana przez nauczycielki: p. Annę Knut-Żołnowską, Barbarę Celińską-Jakubowicz oraz Joannę Kurowską. Nad oprawą muzyczną czuwali: opiekun Zespołu Instrumentalnego SCHOOL LIFE pan Grzegorz Laskowski oraz chóru MONODIA pan Szymon Lewandowski.

                  Na początku nastąpiło powitanie zaproszonych gości. Następnie konferansjerzy wprowadzili uczestników wieczornicy w tematykę spotkania, którą była refleksja nad poczuciem dumy narodowej, możliwością pielęgnowania tradycji oraz honorowania bohaterów.

  Podczas spotkania goście mogli w skupieniu wysłuchać recytacji utworów lirycznych, fragmentów muzycznych oraz obejrzeć przedstawienie w wykonaniu uczniów klas szóstych: Antoniny Wierzby, Jagody Pakur, Heleny Bronk oraz Szymona Tomaszewskiego.

  Punktem kulminacyjnym spotkania było przeprowadzenie wywiadu przez uczennicę klasy 8a Kingę Przychodną z zaproszonym gościem – Panem Stanisławem Miłoszem. Dzięki tym niezwykłym wspomnieniom mogliśmy dowiedzieć się, jak przeplatały się losy ludzi mieszkających w naszej miejscowości Kiełpinie i okolicach w czasach wojny. Pan Stanisław opowiedział m.in. o doświadczeniach swojej rodziny przywołując wspomnienia z dzieciństwa o rodzicach, a także wspominał o historiach ludzi, którzy zrządzeniem losu znaleźli się na ziemi kiełpińskiej. To był niezwykle trudny okres w życiu tych, którzy musieli zmagać się z tą wojenną rzeczywistością.   

  Spotkanie było żywą lekcją historii i patriotyzmu, integrującą środowisko, łączącą pokolenia oraz znakomitym punktem odniesienia i wstępem do rozmów z dziećmi oraz młodzieżą na temat naszej historii zarówno w domu, jak i na lekcjach w szkole.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WIECZORNICA.

 • ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA

  ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA

  Dnia 27 września 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas pierwszych. Odświętnie ubrane pierwszaki z dumą prezentowały się w biretach w barwach narodowych i kotylionami z Białym Orłem na piersi. Udowodniły, że potrafią pięknie recytować wiersze, śpiewać piosenki, znają i kochają swoją Ojczyznę. W obecności dyrekcji, rodziców oraz innych przybyłych gości złożyły uroczyste ślubowanie, po którym zostały pasowane na uczniów poprzez dotknięcie ramienia symbolicznym ołówkiem. Wychowawcy klas wręczyli uczniom pamiątkowe akty pasowania. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu „Scholl life”. Na zakończenie najmłodsi, jednakże najważniejsi bohaterowie uroczystości otrzymali tradycyjne „rożki obfitości” wypełnione po brzegi słodkościami. Nie mogło się obejść bez pamiątkowych zdjęć, które sprawią, iż ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników uroczystości.

  Opracowała: Renata Kosznik

   

   

  ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA - Obrazek 1  ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA - Obrazek 2   ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA - Obrazek 3    

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "ŚLUBOWANIE KLAS I"

 • IX EDYCJA „MATEMATYKI W OBIEKTYWIE”

  Zapraszamy chętnych do udziału w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka w obiektywie” organizowanym przez Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Należy wykonać zdjęcie z otoczenia (z domu, podwórka, klasy, boiska itd.) z opisem związanym z matematyką. Można wykonać od 1 do 6 zdjęć. Zdjęcia po rejestracji przesyła się przez stronę internetową: www.mwo.usz.edu.pl. Ambasadorem szkolnym jest Bożena Mielewczyk (do której można zgłaszać się z pytaniami i trudnościami technicznymi).

  Konkurs trwa do 15 listopada 2018 roku.

  Powodzenia i wielu wspaniałych pomysłów!!!

  Bożena Mielewczyk

   

   

 • FEYMANKI

  FEYMANKI

  Kochani uczniowie, jeżeli lubicie rozwiązywać łamigłówki to zapraszamy Was do świetnej zabawy !!! Musicie tylko złamać szyfr, który co dwa tygodnie ukaże się na feymanki.pl. W razie pytań, nauczycielki służą pomocą. Rozwiązania należy przesłać za pomocą formularza, który znajduje się na stronie. Co dwa tygodnie odbywa się losowanie nagród!!

  Z pierwszym szyfrem możecie zmierzyć się już 1 października!!

                                                                                                                  Udanej zabawy - matematyczki

 •                  ZAPROSZENIE

             Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kiełpinie

                           Pani Jolanta Kosznik

  serdecznie zaprasza mieszkańców Kiełpina

  na wieczornicę poświęcaną udziałowi lokalnej społeczności

  w walce o niepodległość Polski.

  Spotkanie odbędzie się 3 października 2018 r. o godz. 16.00

  na hali widowiskowo-sportowej.

 • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW

  PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW

  Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy,

  który puste życie napełnia światłem,

  a puste serca wzruszeniem.

  Kornel Makuszyński

   

  Dnia 2 października 2018 r. w Bibliotece Szkoły Podstawowej w Kiełpinie odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika.

  Głównym celem uroczystości było zapoznanie dzieci z biblioteką szkolną oraz z jej zbiorami przeznaczonymi dla najmłodszych, zachęcenie uczniów do wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

  Pasowanie to oficjalne przyjęcie uczniów w poczet czytelników biblioteki. Zanim jednak dzieci złożyły przyrzeczenie, obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczennice klasy VIc: Oliwię Hinc, Zuzannę Pukłacką, Annę Hirsz, Laurę Tarka oraz Karolinę Polańską. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić, czytając książkę.

  Następne pierwszoklasiści odgadywali zagadki, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek. Po zaliczeniu wszystkich prób złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Dopiero wtedy nadszedł czas na pierwsze wypożyczenie książki.

  Na zakończenie bibliotekarki życzyły wszystkim wspaniałych przygód w świecie książek i rozdały pamiątkowe zakładki do książek, które wykonały dla nich p. Jolanta Malanowska i p. Katarzyna Kosznik.

  Uroczystość przygotowały: p. Anna Knut-Żołnowska, p. Joanna Rompska.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW.

 • „ZNAJDŹ KLUCZ DO HISTORII”- WYCIECZKA DRUGOKLASISTÓW

  „ZNAJDŹ KLUCZ DO HISTORII”- WYCIECZKA DRUGOKLASISTÓW

  Dnia 27.09.2018r. odbyła się wycieczka do Gdańska na Westerplatte.  Uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami odwiedzili Westerplatte w ramach projektu pt. „Znajdź klucz do historii”. Celem gry edukacyjnej było przybliżenie historii Westerplatte i zapoznanie z obiektami znajdującymi się na półwyspie. Wychowankowie otrzymali zadania, które przygotowane są w taki sposób, aby poprzez rozwiązywanie historycznych zagadek efektywnie połączyć zdobywanie wiedzy i zabawę, ucząc jednocześnie pracy w zespole. Udział w grze edukacyjnej brali również rekonstruktorzy, którzy pomagają uczniom wykonywać zadania oraz opowiadają o wyposażeniu i umundurowaniu żołnierzy w okresie II wojny światowej. Dodatkową atrakcją są również przejazdy drezynami historyczną trasą kolejową. Zabawa była znakomita, a uczestnikom gry dopisywał wspaniały humor i słoneczna pogoda.

  Opiekunami wycieczki byli: Magdalena Godzińska, Jolanta Wrońska, Paulina Plotka, Roksana Rutkowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii: „ZNAJDŹ KLUCZ DO HISTORII”- WYCIECZKA DRUGOKLASISTÓW

 • ZWYCIĘZCY KONKURSU Z TABLICZKI MNOŻENIA

  ZWYCIĘZCY KONKURSU Z TABLICZKI MNOŻENIA

  Od 16-27 września 2018 roku uczniowie klas III-VIII i III gimnazjum mieli możliwość sprawdzenia się w tabliczce mnożenia. Z dnia na dzień przybywało grających w quiz. Uczniowie mieli podgląd podczas grania w quiz-ranking. To wszystko spowodowało, iż podjęto łącznie 310 prób:

  • kategoria III-VI – 153 wejścia
  • kategoria VII-VIII i III gimnazjum – 142 wejścia
  • dorośli – 15 wejść

  Najlepszymi z najlepszych okazali się:

   

  W kategorii III-VI:

  1. Roksana Szczesna klasa VI a

  2. Sebastian Ropela klasa V c

  3. Jakub Kryszewski klasa V a

  4. Tymoteusz Grunwald klasa VI a

  5. Nikodem Czerwiński klasa VI b

   

  W kategorii VII, VIII i III gimnazjum:

  1 . Aleksander Leman klasa III c gimnazjum

  2. Agata Kropidłowska klasa VIII a

  3. Mikołaj Gruchała-Węsierski klasa VIII b

  4. Roksana Skrzypkowska klasa III c gimnazjum

  5. Oskar Wiczling klasa VII a

  Uczestnicy otrzymają legitymacje Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, zaś najlepszym wręczone zostaną dyplomy.

  Gratulujemy!!!

  Bożena Mielewczyk

  Anna Iwanowska

 • „ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”

  „ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”

  Dnia 21 września 2018 roku  w oddziałach dzieci 6-letnich odbył się „Światowy Dzień bez Samochodu”.  Celem akcji było propagowanie postaw ekologicznych, przekonanie do alternatywnych środków transport, promocja transportu publicznego. Dzieci  podczas zajęć dydaktycznych przekonywały się, że życie bez samochodu przyczynia się do zmniejszenia hałasu i zanieczyszczania powietrza, co wpływa na polepszenie jakości naszego życia. Wykonaliśmy kolorowe plakaty, emblematy oraz zaprojektowaliśmy znaki ostrzegające przed  jazdą samochodem.  Zabawy promujące powyższą akcję przyniosły dużo radości i z pewnością na długo pozostaną w pamięci dzieci.

  Paulina Liedtke

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii „ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  ul. Szkolna 29
  83-307 Kiełpino
  pomorskie
 • 58-694-21-44
  58-694-21-82

Galeria zdjęć