Menu

PO WER 2019-2022

Teaching and Technology: Classroom Management and ICT Solutions 16-27.07.2021 r.

W dniach 16 – 27 sierpnia 2021 r. Pan Łukasz Formela wziął udział w szkoleniu metodycznym w Berlinie pt: „Teaching and Technology: Classroom Management and ICT Solutions" w ramach projektu pt. "Poznaję - działam - przekazuję: europejskie doświadczenia źródłem inspiracji dla Kaszubów" realizowanego w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój realizowanego na zasadach programu Erasmus+.

Poprzez interaktywne i angażujące zajęcia uczestnicy dowiedzieli się, jak ustalać zasady w klasie, podawać jasne instrukcje, monitorować, rozwijać relacje, włączać pracę w parach i grupach oraz uzyskiwać wskazówki oraz jak zachęcać uczniów do refleksji nad własnym zachowaniem w klasie. Uczestnicy kursu mieli również okazję przećwiczyć, jak sprawnie zarządzać klasą przy pomocy platform edukacyjnych: Edmodo, Google i Microsoft Educational Apps, Socrative i wiele innych. 

Udział w kursie pozwolił na nowe spojrzenie na przyszłość nauczania i niezmierzone możliwości wykorzystywania multimediów i Internetu w uczeniu się i edukacji.

                                                         

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
    ul. Szkolna 29
    83-307 Kiełpino
    pomorskie
  • 58-694-21-44
    58-694-21-82

Galeria zdjęć