W ostatnich dniach w grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia o tematyce wielkanocnej. Dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi, takie jak święcenie pokarmów, malowanie pisanek czy przygotowywanie świątecznego koszyczka. Podczas zajęć przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach plastycznych, tworząc kolorowe ozdoby oraz własnoręcznie zdobione jajka. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i wspólnego śpiewania wiosennych piosenek. Zajęcia były okazją do rozwijania kreatywności, integracji grupy oraz wprowadzenia dzieci w radosny, świąteczny nastrój.
Natalia Stankowska