Menu

 • Szczepienie dzieci i młodzieży a bezpieczeństwo. Ekspert odpowiada na najważniejsze pytania

 • ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

  „Chociaż słońce jasno świeci,
  Trochę smutne są dziś dzieci.
  Koniec roku, przedszkola mija czas,
  Teraz wakacje czekają nas”

   

  Dnia 30 czerwca 2021 roku odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, w której udział wzięły wszystkie przedszkolaki. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań….

  Uroczystość rozpoczęły dziewczynki z grupy baletowej pokazem tańca do oddającej atmosferę pożegnania muzyki klasycznej. Następnie starszaki, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej, pożegnały swoich kolegów. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały krótkie występy wokalno- taneczne. Część artystyczną zakończyło wspólne przywitanie wakacji poprzez zaśpiewanie i taniec do piosenki ,,Lato woła nas”. Głos zabrała również Pani Dyrektor Jolanta Kosznik, która pogratulowała dzieciom udanego występu i podziękowała przedszkolakom za całoroczną pracę oraz nauczycielom wychowania przedszkolnego za wspaniałe przygotowanie podopiecznych do występów. Na zakończenie uroczystości wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody w postaci książek i dyplomów ufundowanych przez Radę Rodziców.

  Był to czas wzruszeń i refleksji, a niejednemu z obecnych zakręciła  się łezka w oku.

  Rodzicom składamy gorące podziękowania za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy, a dzieciom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, doskonałej zabawy oraz niezapomnianych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

  Barbara Moskal, Milena Langa

 • GRATULACJE DLA RODZICÓW WYRÓŻNIONYCH ABSOLWENTÓW ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

  Składam serdeczne gratulacje Rodzicom wyróżnionych Absolwentów. Dziękuję za wspieranie naszych działań edukacyjnych, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły oraz zaangażowanie społeczne. Jesteście Państwo wspaniałym przykładem dla swoich dzieci.

                                                                           Listy Gratulacyjne otrzymują Państwo:

  Tradycją naszej szkoły jest wręczanie przez dyrektora listów gratulacyjnych Rodzicom absolwentów, jednak ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną listy gratulacyjne zostały załączone do świadectw Państwa dzieci.

   Z wyrazami szacunku

  Jolanta Kosznik

  Dyrektor Szkoły

   

 • ŻYCZENIA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

  „ Czyż możemy narodowi ofiarować większy dar,
  nad wychowanie i wykształcenie młodzieży.”

                                                                 Cyceron

   

  Kończy się rok szkolny 2020/2021, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

  Drodzy Uczniowie!

  Gratuluję Wam wiedzy, umiejętności, osiągnięć i sukcesów, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Życzę udanych, bezpiecznych wakacji, dobrego wypoczynku oraz samych radosnych chwil i miłych przygód.

   

  Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

  Składam serdeczne podziękowanie i przekazuję słowa uznania za codzienny trud, sumienność i kreatywną pracę dydaktyczno- wychowawczą. Zawód, który wybraliście, wymaga wielkiej odpowiedzialności, cierpliwości i mozolnego wysiłku. To Wy drodzy Państwo swoją pełną zaangażowania pracą tworzycie klimat i wizerunek naszej szkoły. Otwieracie umysły młodego pokolenia nie tylko na świat wiedzy, ale także na świat wartości. Niech osiągnięcia i godna postawa wychowanków będą wspaniałą nagrodą zaś wiele niezapomnianych i pięknych chwil szkolnego życia, uśmiechów dziecięcych zachętą dla Państwa do dalszego działania. Wdzięczność uczniów, uznanie rodziców, daje Wam siłę oraz wiarę w sens trudnej pracy. Łączę wyrazy szacunku, życzę zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym.

   

  Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

  Dziękuję za zaangażowanie i otwartość na potrzeby szkoły, wszystkie podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Przyjmijcie moją wdzięczność za wszelką współprace, życzliwość i wspieranie naszych działań, za to, że swą postawą pokazywaliście, iż sprawy szkoły są dla Was ważne. Życzę Państwu zadowolenia i radości z sukcesów dzieci oraz z działań na rzecz usprawniania edukacji. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów. Łączę życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym

  Wszystkim życzę wytrwałości i zdrowia oraz szybkiego powrotu do codziennego rytmu

  życia szkolnego, prywatnego i zawodowego.

   Dyrektor Szkoły

  Jolanta Kosznik

 • ,,JERUSALEMA DANCE CHALLENGE"

   „JERUSALEMA  DANCE  CHALLENGE”- Nasza szkoła dołącza do światowego muzycznego wyzwania.

  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Ewą Magulską-Plichta zorganizowali przedsięwzięcie , którego celem jest integracja uczniów Szkoły Podstawowej w Kiełpinie poprzez wspaniałą zabawę. Chętni uczniowie klas IV – VIII nauczyli się układów tanecznych do znanych utworów : Jerusalema i Belgijka.  Dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Litka i Zofia Bystron pilnie uczyły choreografii uczestników Music Challenge. Każda próba odbywała się w miłej atmosferze  i sprawiała wszystkim ogromną radość. Dzieci i młodzież biorąca udział w Dance challenge mieli możliwość  dzielić się pozytywną energią oraz wyrażać emocje poprzez  taniec i przebywanie ze sobą.

  Uwieńczeniem tego przedsięwzięcia było zaprezentowanie się uczniów oraz nagranie filmiku, który został dołączony na stronę internetową Szkoły Podstawowej w Kiełpinie.

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

  25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Kiełpinie podsumowano rok szkolny 2020/2021. Z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych uczniowie otrzymali świadectwa. 

  W tym dniu po raz ostatni do szkoły przybyli ósmoklasiści, którym świadectwa i wyróżnienia wręczył zastępca burmistrza Pan Wojciech Jaworowski wraz z Dyrektorem szkoły Panią Jolantą Kosznik. Do Złotej Księgi Absolwentów wpisu dokonali uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę i osiągali sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych. Angażowali się w różne projekty edukacyjne oraz działania Szkolnego Klubu Wolontariatu. Otrzymali nagrody Burmistrza Kartuz i Dyrektora Szkoły, gratulujemy im tego sukcesu. 

  Jagoda Pakur

  Helena Bronk

  Szymon Tomaszewski

  Antonina Wierzba

  Wyróżnienie Dyrektora otrzymali:

  Anna Hirsz

  Nikodem Czerwiński

  Julia Koszałka

  Mikołaj Kruszyński

  Julia Szwelnik

  Uhonorowano świadectwem z wyróżnieniem i nagrodą książkową również następujących absolwentów: Maciej Makurat, Oliwia Hinc, Fabian Czaja, Roksana Szczesna, Julia Płaczek, Zofia Czekańska. Przekazano także listy gratulacyjne rodzicom za wspieranie  działań edukacyjnych, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły oraz zaangażowanie społeczne. 

  Listy otrzymali:

  Agnieszka i Dariusz Pakurowie

  Joanna Cyrzan- Bronk i Krzysztof Bronk

  Lilianna i Adam Tomaszewscy

  Ewelina i Wiesław Wierzbowie

  Wiesława i Tomasz Hirszowie

  Kamila i Piotr Czerwińscy

  Dorota i Piotr Koszałkowie

  Joanna i Piotr Kruszyńscy

  Izabela i Wojciech Szwelnikowie

  Emila i Rafał Makuratowie

  Joanna i Michał Hincowie

  Teresa i Mirosław Czajowie

  Magdalena i Marek Szcześni

  Justana Żyła

  Jagoda i Bartłomiej Czekańscy

  Na zakończenie głos zabrali przedstawiciele absolwentów, którzy podziękowali Panu Burmistrzowi za nowoczesną szkołę, stworzenie  atrakcyjnych warunków nauki oraz możliwość rozwoju zainteresowań i pasji. Szczere podziękowania skierowali w stronę Pani Dyrektor i całej Dyrekcji za nieustanny rozwój szkoły, przyjazną atmosferę, opiekę, troskę i wsparcie w trudnych sytuacjach. Serdeczne podziękowania płynęły również w stronę nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły za wiedzę, za czas, życzliwość i serce okazywane każdego dnia. 

 • WYCIECZKA TRZECIOKLASISTÓW DO WDZYDZ

  Dnia 24 czerwca 2021 uczniowie klas IIIA i IIIB wyjechali na wycieczkę do Wdzydz Kiszewskich. W Muzeum – Kaszubskim Parku Etnograficznym zapoznali się z budynkami charakterystycznymi dla wiejskiego krajobrazu Kaszub z okresu od XVII – XX wieku. Poznali jak żyli ludzie w dawnych czasach, czym się zajmowali, jak spędzali wolny czas. Zobaczyli starą szkołę, dowiedzieli się jak dawniej uczyły się niej dzieci. Udali się w godzinny rejs statkiem po jeziorze Wdzydzkim – jednym z największych w Polsce. Na koniec wspólnie biesiadowali przy ognisku. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również ciekawą lekcją historii i przyrody.

  Wychowawcy klas IIIA i IIIB

 • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 • Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Dzierżążnie

 • PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE ,,W KSIĄŻKOWEJ KRAINIE"

  Dnia 18.06.2021r. uczennice klas trzecich, które uczestniczyły w zajęciach rozwijających teatralnych zaprezentowały się swoim kolegom i koleżankom z klas I – III w przedstawieniu pt. „W książkowej krainie”. Dziewczynki wcieliły się w postaci z bajek oraz innych bohaterów  książek dla dzieci. Celem przedstawienia było zachęcenie widzów do czytania lektur i  książek z literatury dla dzieci.

  Uczestniczki zajęć teatralnych zaprezentowały także swoje umiejętności wokalno – muzyczne. Występ został przyjęty z wielkim zainteresowaniem i został nagrodzony gromkimi brawami.

  Dziękuję uczestniczkom zajęć teatralnych za zaangażowanie i życzę rozwijania umiejętności aktorskich.

                                                                                                                                      Opiekun: Renata Kosznik

   

 • SZKOLNY KONKURS CZYTANIA ,,W KSIĄŻKOWEJ KRAINIE"

  Dnia 18.06.2021r. odbył się Szkolny Konkurs Czytania „ W książkowej Krainie”. Wzięło w nim udział 9 uczniów klas trzecich. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie swoich umiejętności pięknego czytania na bazie wylosowanego fragmentu książki Grzegorza Kasdepke  „Detektyw Pozytywka’. Głównym celem konkursu było propagowanie  u uczniów chęci pracy nad płynnością czytania, właściwej interpretacji czytanego tekstu, a także rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Komisja konkursowa w składzie: Barbara Celińska – Jakubowicz, Magdalena Piwka, Marta Kaczmarek wyłoniła laureatów konkursu:

  I miejsce- Agata Lehmann klasa 3a

  II miejsce – Amelia Stolc klasa 3a

  III miejsce – Nadia Flisykowska klasa 3b

  Wyróżnienie otrzymał Mikołaj Cirotzki z klasy 3c

  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że będziecie rozwijali swoją pasję do pięknego czytania.

                                                                                                                                                                                                                                                                  Organizatorzy: Renata Kosznik i Joanna Konkol

 • PIERWSZY DZIEŃ LATA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

  Dnia 22 czerwca 2021 r. obchodziliśmy w przedszkolu Pierwszy Dzień Lata. Z tej okazji zorganizowaliśmy letni piknik, podczas którego dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, tj. zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, puszczanie baniek oraz gry i zabawy z piłką. Podczas pikniku śpiewaliśmy też piosenki o tematyce wakacyjnej oraz rozwiązywaliśmy zagadki. Przed wyjściem wszystkie dzieci poznały charakterystyczne cechy lata oraz dowiedziały się jak przygotować się na letni piknik, dbając o swoje bezpieczeństwo podczas upału. Na zakończenie dnia każdy przedszkolak wykonał pamiątkowe „słoneczko”, które jest głównym symbolem lata. Mamy nadzieję, że ten mile spędzony czas będzie początkiem udanej, wakacyjnej przygody.

  Magdalena Gawkowska

 • SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III „WALKA Z BYKAMI 2021”

  Dnia 10.06. 2021r. w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbył się  Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III „WALKA Z BYKAMI 2021”. W konkursie uczestniczyło 17 uczniów.

  Celem konkursu było wykazanie się wiadomościami i umiejętnościami  ortograficznymi  oraz  wyłonienie Szkolnego Mistrza Ortografii.

  W poniedziałek 14.06 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu:

  1 miejsce i tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii uzyskała - Sandra Piepiórka kl. IIIb

  2 miejsce –  Dawid  Niedziółka kl. IIIb

  3 miejsce – Justyna Schmidt  kl.IIIb

  Wyróżnienie – Kornelia Dawidowska  kl. IIIa

  Wszyscy uczestnicy konkursu   otrzymali dyplomy oraz nagrody, które wręczył Dyrektor Szkoły Pan Łukasz Formela.

  Wszystkim uczestnikom konkursu wraz z ich opiekunami składamy podziękowanie za trud włożony w przygotowanie do zmagań, jednocześnie życzymy dalszego rozwoju umiejętności ortograficznych.

  Gratulujemy!

  Odpowiedzialne za organizację i przeprowadzenie konkursu były: p. Joanna Konkol i p. Renata Kosznik

 • WYCIECZKA KLASY IIA

  Dnia 22 czerwca 2021 roku uczniowie klasy IIa wraz z wychowawcą Panią Ewą Smętoch oraz Barbarą Sajek wybrali się na wycieczkę do  ENCEPENCE w Kiełpinie. Po wytężonej całorocznej pracy drugoklasiści z przyjemnością korzystali z Sali Zabaw. Miejsce to dostarczyło im wiele radości. Uczniowie pamiętali jednak o bezpieczeństwie i zasadach obowiązujących podczas wspólnej wyprawy. Wszyscy zadowoleni, z uśmiechami na twarzy wrócili do domów. Ten dzień okazał się niezwykle udany i był doskonałym wprowadzeniem do zbliżających się wakacji, gdyż uczniowie pokazali, w jaki sposób można bawić się bezpiecznie.  

  Ewa Smętoch, Barbara Sajek 

   

   

   

 • WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ W HISZPANII

  W zeszłym tygodniu w ramach projektu etwinning, uczniowie naszej szkoły połączyli się z partnerską szkołą z Hiszpanii, znajdującą się w miejscowości Burlada. Podczas videokonferencji obie szkoły zaprezentowały nagrany przez uczniów film przedstawiający swoją szkołę. Młodzież zadawała oraz odpowiadała na  pytania dotyczące systemu edukacji w obu krajach. Podczas tego typu spotkań nasi uczniowie mają szansę sprawdzić swoje lingwistyczne umiejętności w praktyce.

  Współpraca ze szkołą z Burlady będzie miała dużo szerszy wymiar, bowiem już w październiku będziemy  gościć nauczycieli z hiszpańskiej szkoły, którzy podczas kilkudniowej wizyty będą wymieniać się doświadczeniami z zakresu nowatorskich sposobów i technik nauczania. We are looking forward to it!

 • BIWAK ÓSMOKLASISTÓW

  W dniach 17-18 czerwca uczniowie klas ósmych wyjechali na biwak do Chmielna. Po ciężkim czasie nauki oraz przygotowaniach do egzaminów końcowych młodzież udała się na zasłużony wypoczynek. Podczas wycieczki odbyły się  rozgrywki sportowe, rajd dookoła jeziora oraz wieczorne  ognisko przy muzyce. Przez cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda, dzięki czemu mogliśmy spędzać czas na plaży. Uczniowie mieli okazję po raz ostatni spędzić czas w takim gronie, bowiem już od września zaczynają zupełnie nowy etap w swoim życiu.

  Wychowawcy klas ósmych

 • WYCIECZKA PIERWSZAKÓW DO STRYSZEJ BUDY

  Dnia 21 czerwca klasy 1a i 1c wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę. W Parku Miniatur poczuliśmy się jak Guliwer wśród liliputów. Po wejściu do parku czekała nas podróż dookoła świata. Krótki odpoczynek i trochę śmiechu oraz strachu zaznaliśmy w Gabinecie Śmiechu,  Zamku Strachu i w Bajkowej Krainie. Następną atrakcją był przejazd Bajkowa kolejką do kolejnego Parku, gdzie zobaczyliśmy wielkie owady, ptaki i przedmioty w rozmiarze XXL. Wielkim zainteresowaniem wśród uczniów cieszył się ogromny plac zabaw, a w nim samolot tupolev, do którego każdy mógł usiąść i poczuć się jak prawdziwy pilot.

  Wychowawcy kl. 1A i 1C 

 • ,,DZIEŃ PROFILAKTYKI. BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK W DRODZE I W DOMU"

  Dnia 16.06.2021 roku, w ramach realizacji wydarzenia „Dzień Profilaktyki. Bezpieczny przedszkolak w drodze i w domu” odbyło się spotkanie z Panem policjantem, w którym uczestniczyły przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych i zerowych. W ramach pogadanki „Bezpieczne dziecko” Pan policjant zapoznał dzieci z zasadami bezpiecznego i prawidłowego poruszania się po drodze i bezpiecznymi zabawami w przedszkolu oraz na placu zabaw. Przedszkolaki poznały specyfikę pracy policjanta, jego umundurowanie i wyposażenie oraz numery alarmowe. Maluchy poprzez zabawę uczyły się poprawnych zachowań na drodze. Odważnie zakładały kajdanki, przymierzały czapkę funkcjonariusza policji. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i oglądały prezentowane im sprzęty. Zostały zapoznane również z podstawowymi zasadami przepisów ruchu drogowego.

  Po spotkaniu z Panem policjantem odbyły się zajęcia grupowe w salach, które przeprowadzili wychowawcy klas. Przedszkolaki utrwaliły swoją wiedzę nt. zachowania bezpieczeństwa poprzez oglądanie filmu edukacyjnego „Dbajmy o bezpieczeństwo” oraz dyskusję nt. zgromadzonych ilustracji. Uczestniczyły również w zabawie ruchowej „Stój, idź”, podczas której doskonaliły znajomość zasad związanych z sygnalizacją świetlną. Na zakończenie zajęć nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych tor drogowy, na którym zostały umieszczone znaki drogowe, przygotowane wcześniej przez dzieci. Maluchy poruszały się po nim specjalnym „jeździkiem” oraz hulajnogą. Na zakończenie dnia przedszkolaki otrzymały od wychowawców medale bezpiecznego przedszkolaka.

  Barbara Moskal, Magdalena Pobłocka

   

 • ,,SHOW ME YOUR HOBBY"- JAKIE JEST TWOJE HOBBY?

  Dnia 14 czerwca 2021r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu z języka angielskiego przeznaczonego dla uczniów klas I- IV Zadaniem uczestników było zaprezentowanie swoich zainteresowań poprzez nagranie krótkiego filmu, wykorzystując znajomość języka angielskiego. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów, promowanie działań zachęcających dzieci do odkrywania w sobie pasji, które mogą wpłynąć na ich przyszłą karierę zawodową, a przede wszystkim motywowanie do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób. Nadesłane filmy przedstawiały różnorodność pasji wśród uczniów naszej szkoły: motocross, piłka nożna, gra na gitarze, jazda konno i wiele wiele innych. 

  Laureatami konkursu w kategorii klas I-II zostali:

   I miejsce - Maksymilian Brzeski kl. 1 a,

  II miejsce - Wiktoria Rompska kl. 1 b,

  III miejsce - Piotr Kaiser kl. 2 b.

  Wyróżnienia: Roksana Malek kl. 2 b, Nikodem Hildebrand kl. 2 d, Piotr Chmielewski kl. 1 b. 

  Laureatami konkursu w kategorii klas III-IV zostali:

  I miejsce - Gabriel Jeliński kl.  ,

  II miejsce - Łukasz Grzenia kl. 3,

  III miejsce - Filip Wadecki kl. 3 

  Wyróżnienia: Wojtek Jaskulski, Amelia Wilczewska, Eliza Chmielewska kl. 4 c.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i życzymy wielu cudownych chwil i sukcesów.

  Filmy można obejrzeć tutaj: https://kielpino-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/mpiwka1_zskielpino_pl/Et44V6RWqexIgtHS380vissBhh9UJJATY4pwMEkoDTIsgw?e=qIb0wz

   

  Magdalena Piwka, Paulina Lewańczyk

 • Przedszkolny Konkurs Taneczny

  Każde wielkie osiągnięcie

  zaczyna się decyzją, by spróbować.

  -Anthony Robbins

  Dnia 19.05.2021 r. w naszej szkole odbył się Przedszkolny Konkurs Taneczny „W rytmie klasyki”. Dzieci tańczyły do utworów muzyki klasycznej m. in. takich kompozytorów jak: A. Vivaldi, J. Strauss, P. Czajkowski, J. Brahms czy G.F. Haendel. W skład komisji oceniającej weszli: przewodnicząca Pani Anna Kasprzycka, Pani Barbara Sajek oraz Pan Szymon Lewandowski. Jury, podczas prezentacji tańca klasycznego każdej grupy, brało pod uwagę nie tylko technikę taneczną, ale także dobór muzyki, opracowanie choreograficzne, dobór strojów i rekwizytów, muzykalność, radość dzieci z przygotowanego układu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wszyscy tancerze występowali wspaniale! Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, jednak po długiej naradzie ustaliło następujący werdykt:

   

  I miejsce zajęła grupa D – wychowawca: Pani Magdalena Pobłocka

  II miejsce zajęła grupa E – wychowawca: Pani Barbara Moskal

  III miejsce zajęła grupa F - wychowawca: Pani Magdalena Gawkowska

   

  Wyróżnienia otrzymały grupy:

  G - wychowawcy: Pani Monika Domaros, Pani Katarzyna Izdebska

  0a - wychowawca: Pani Monika Wojtala

  0b - wychowawca: Pani Milena Langa

  0c - wychowawca: Pani Adriana Zielke

   

  Dziękujemy Pani Annie Kasprzyckiej, Pani Barbarze Sajek oraz Panu Szymonowi Lewandowskiemu za pełnienie funkcji Jury podczas konkursu.

  Serdeczne podziękowania należą się również Panu Łukaszowi Brylowskiemu - tacie Macieja z grupy 0a, który był głównym sponsorem nagród w konkursie.

  Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!!! To był naprawdę konkurs na wysokim poziomie.

  Gratulujemy również wszystkim Paniom, które przygotowywały swoich podopiecznych do tego konkursu.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  ul. Szkolna 29
  83-307 Kiełpino
  pomorskie
 • 58-694-21-44
  58-694-21-82

Galeria zdjęć