Menu

 • WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE dla uczniów i rodziców

  WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE dla uczniów i rodziców

  Kontakt z pedagogami szkolnymi:

  p. Sylwia Łagan: poniedziałek - piątek 10:00 - 13:00 nr tel.: 572-286-742

  p. Marzena Cirocka - dziennik elektroniczny

   

 • ZDALNE NAUCZANIE

  Szanowni Rodzice!

   

  • Zajęcia w formie zdalnej dla uczniów klas 1 - 8 realizowane są zgodnie z obowiązującym planem lekcji z wykorzystaniem platformy MS Teams.         
  • Świetlica szkolna pracuje według ustalonego planu pracy.
  • Uczniom, którzy z uwagi na niepełnosprawność lub brak możliwości realizowania zajęć zdalnych w miejscu zamieszkania, umożliwiamy realizację zajęć na terenie szkoły lub w miarę możliwości wypożyczamy laptopy do domu.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi uczniowie bez problemu uczestniczyli w e-lekcjach. Dlatego też w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności prosimy o zgłaszanie informacji bezpośrednio do dyrekcji szkoły.
 • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

  Dnia 20.11.2020 Klasy 1-8 SP brały udział w  Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka. Wszyscy uczniowie tego dnia byli ubrani na niebiesko. Razem z nauczycielami łącząc się na czwartej lekcji obejrzeli prezentację na temat Konwencji Praw Dziecka, a także przeprowadzi quiz na platformie kahoot. Uczniowie klas 1-3 SP wzięli udział w konkursie plastycznym pod tytułem ,,MAM PRAWO DO..." . Niebawem uczniowie poznają wyniki konkursu. Czekamy na nadsyłane prace. 

  Marzena Cirocka i Sylwia Łagan 

 • OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

  20 listopada 2020 roku w oddziałach  przedszkolnych i zerówkach świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Świętowanie rozpoczęliśmy od przywitania dzieci specjalną piosenką, w której zostało wyróżnione każde dziecko. Oglądaliśmy obrazki przedstawiające  prawa, dzieci zgadywały,  jakie prawo prezentuje dana ilustracja. Poznaliśmy kolejne prawa, oglądając krótki film pt. „Dzieci mają swoje prawa”. Nauczyciele sprawdzali pamięć dzieci zadając im pytania dotyczące filmu. Rozmawialiśmy także o tym, co dzieci lubią, a czego nie lubią. Po nauce przyszedł czas na zabawę z chustą animacyjną i tańce przy piosence Majki Jeżowskiej pt. „Wszystkie dzieci nasze są”. Na koniec stworzyliśmy pracę plastyczną za pomocą pomalowanych dłoni, przedstawiającą uśmiechnięte słoneczko. Natomiast dzieci z zerówek samodzielnie narysowały wybrane przez siebie prawa, tworząc plakaty. 

  Monika Domaros

 • ZDROWA KUCHNIA NASTOLATKA

  Uczniowie klas 6-8 SP wzięli udział w lekcji ,,Zdrowa kuchnia nastolatka”. Była ona elementem powiatowego projektu ,,Proste kroki do zdrowszego odżywiania”. Projekt ten jest współfinansowany przez Powiat Kartuski, a realizuje go Pani Magdalena Plichta z ramienia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły ,,Klasztorna”, działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach.

  Projekt dotyczy kształtowania prawidłowych postaw w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych m.in. otyłości poprzez zdrowsze odżywianie. Problem ,,śmieciowego jedzenia”, duże spożycie cukru, soli, produktów typu fast food  w ogromnym stopniu przyczyniają się do rozwoju wielu chorób cywilizacyjnych. Podczas wideolekcji uczniowie mieli okazję poznać m.in. możliwości wprowadzania na co dzień prostych zmian żywieniowych wraz z przykładami kulinarnymi.

 • PRZEDSZKOLAKI JEDZĄ ZDROWO I KOLOROWO

  W czwartek 19 listopada 2020 roku już od samego rana w naszym przedszkolu było kolorowo, a przede wszystkim zdrowo. To wszystko za sprawą marchewek i jabłek przyniesionych przez przedszkolaki z grup D, E, F i G. Tego dnia dzieci brały udział w wydarzeniu ,, Przygotowujemy surówkę warzywno-owocową”, realizowanym w ramach projektu edukacji zdrowotnej ,, Jem zdrowo i kolorowo”.

  Zajęcia zostały rozpoczęte od prezentacji przyniesionych owoców i warzyw, podziału na grupy oraz przeliczania produktów witaminowych. Następnie przedszkolaki wypowiadały się na temat witamin zawartych w warzywach i owocach i oraz ich ogromnego wpływu na nasze zdrowie, które w obecnych czasach jest tak niezmiernie ważne. Po dokładnym omówieniu wszystkich etapów przygotowywania surówki warzywno-owocowej, dzieci uczestniczyły w zabawie ruchowo- naśladowczej - ,,Robimy surówkę’’. Następnie wszystkie przedszkolaki dokładnie umyły ręce i mogły przystąpić do przygotowywania smakołyku, do którego wykorzystaliśmy - tarkę. Była więc okazja do poznania sprzętu ułatwiającego pracę w domu. Przedszkolaki uczyły się, jak higienicznie wykonać surówkę oraz bezpiecznie posługiwać się tarką. Na koniec gotowe surówki nałożyliśmy na talerze urządzając w sali prawdziwą ucztę!
  Wszystkie dzieci z wielkim apetytem zajadały wspólnie przygotowany posiłek. Surówka była nie tylko zdrowa, ale też pyszna i szybko zniknęła w dziecięcych brzuszkach.

  Barbara Moskal

 • ,,KLASA ID WIE, JAK ZDROWO ODŻYWIAĆ SIĘ!"

  Wszyscy wiedzą, że każdego dnia należy odżywiać się prawidłowo - my również. 18 listopada przy okazji omawiania piramidy zdrowego odżywiania uczniowie klasy I D własnoręcznie przygotowali pyszne, zdrowe, różnorodne oraz kolorowe kanapki. Na początku uczniowie wysłuchali prezentacji, z której dowiedzieli się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, jakie produkty należy regularnie spożywać, których unikać, a z jakich najlepiej zrezygnować dla swojego zdrowia. Następnie przygotowali ciekawe i zdrowe kanapki. Celem zajęć było zachęcenie dzieci do przygotowywania prostych posiłków samodzielnie, wdrażanie do zadbania o kolorowy i apetyczny wygląd przekąsek, w których dominować będą warzywa bogate w witaminy i minerały oraz wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych.

  Wychowawca kl. I D     

  Paulina Płotka

 • II POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,BEZPIECZNA DROGA – ZNAM ZASADY RUCHU DROGOWEGO”

  Mimo pandemii w Żukowie odbył się II Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego”. Najmłodsi uczniowie po raz kolejny pokazali, że wiedzą, jak powinna wyglądać bezpieczna droga do szkoły i znają zasady ruchu drogowego. W konkursie plastycznym wzięli udział mali artyści z 14 szkół powiatu kartuskiego, a nasza  uczennica z klasy IIIc Dominika Kielińska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                        Elwira Formela

 • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  Dnia 10 listopada 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku uroczystość miała inny wymiar w związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną i zdalnym nauczaniem. Uczniowie klas I- VIII podczas lekcji online na platformie Teams obejrzeli film poświęcony odzyskaniu przez Polskę niepodległości przygotowany przez p. Barbarę Celińską -Jakubowicz i p. Szymona Lewandowskiego. Ukazywał on drogę jaką musieli pokonać Polacy, aby żyć w wolnej ojczyźnie - nawiązywał do historii rozbiorów, emigracji i I wojny światowej. Nie zabrakło także odniesień do współczesności-  zaprezentowane zostały  wypowiedzi uczniów, którzy wyjaśnili jakie znają symbole narodowe,  czym dla nich  jest  niepodległość, jak pojmują patriotyzm w XXI wieku i  co dla nich oznacza.           

  Po obejrzeniu filmu kolejny już raz nasza szkoła przystąpiła do realizacji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Szkoła do hymnu”. Dokładnie o godzinie 11.11 wspólnie, łącząc się online odśpiewaliśmy hymn narodowy- ,,Mazurka Dąbrowskiego”.Swoją postawą pokazaliśmy, że jesteśmy prawdziwymi patriotami kochającymi swoją Ojczyznę i zawsze  możemy wypowiadać z dumą słowa: ,,Jestem Polakiem. Jestem Polką. Polska to moja Ojczyzna”.

 • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

  Kto ty jesteś?

  – Polak mały…

   Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

  Przedszkolaki rozpoczęły dzień od rozmów na temat symboli narodowych, historii Polski oraz znaczenia Święta Niepodległości. Wraz z niewielką pomocą wychowawców grup każde dziecko wykonało własny biało-czerwony kotylion złożony z kilku papierowych serc. Wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego przystąpiły do realizacji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Szkoła do hymnu” i o godzinie 11:11 odśpiewały Hymn Narodowy, nie zapominając o odpowiedniej postawie i okazaniu szacunku wobec symboli narodowych. Podczas trwania całości uroczystości nie mogło zabraknąć wizerunku polskiej flagi. Dzieci stworzyły biało-czerwoną flagę poprzez odpowiednie ułożenie balonów,wyklejanie jej z bibuły i czerwonych serc. Kluczowym momentem zajęć było też zaznajomienie się z wizerunkiem godła polskiego oraz znaczeniem treści hymnu. Tego dnia dzieci również obejrzały bajkę edukacyjną o symbolach narodowych pt.: „Polskie Symbole Narodowe - Polak Mały”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach i zajęciach dzieci od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

                  Katarzyna Izdebska, Adriana Zielke

 • XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY ,,BÓBR"

  Dnia 10 listopada (klasy VII-VIII), 12 listopada (klasy IV-VI) oraz 13 listopada (klasy I-III) odbędzie się konkurs INFORMATYCZNY BÓBR. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie proszone są o założenie konta zgodnie z regulaminem  oraz poinformowanie nauczycieli informatyki.

  P. Byczkowski, K. Plichta

 • ,,DZIEŃ POSTACI Z BAJEK"

  ,,Musisz pomyśleć o czymś cudownym.

  A takie myśli uniosą cię same w powietrze."

  ~Piotruś Pan

  9 listopada 2020 r. dzieci wraz z wychowawcami z oddziałów zerowych obchodziły „Dzień Postaci z Bajek”. Głównym celem tego wydarzenia było zainteresowanie dzieci bajkami i baśniami, rozwijanie dziecięcej fantazji oraz stwarzanie okazji do twórczej zabawy.

  W tym dniu chętne przedszkolaki mogły się przebrać za ulubione postacie. Dzieci wspólnie tworzyły bajkowy zamek, dopasowywały cienie do obrazka oraz rozpoznawały bohaterów i tytuły bajek, z których pochodzą. Wszyscy wspaniale się bawili tańcząc do muzyki ze znanych bajek z chustą animacyjną oraz wykonując pracę plastyczną. Najpierw przedszkolaki ułożyły puzzle i wysłuchały bajki „Trzy świnki”, później w grupach stworzyły kolejno trzy domki: ze słomy, z drewna i z cegieł oraz mieszkające w nich świnki i wilka. Na zakończenie odegraliśmy scenki z przygotowanymi rekwizytami. Chcąc upamiętnić to cudowne wydarzenie wychowawcy zaprosili dzieci na sesję zdjęciową do „Bajkowej fotobudki Myszki Miki i Minnie". Uwieńczeniem zajęć  było podsumowanie i podziękowanie wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, miłą atmosferę i koleżeńską postawę. Każdy przedszkolak otrzymał medal  za aktywny udział w zabawie.

  Milena Langa

 • PODSUMOWANIE DNI PROFILAKTYKI

  Dnia 06.11.2020r. w Szkole na sali kinowej odbyło się uroczyste podsumowanie Dni Profilaktyki „ Nie bądź ubogi, omijaj nałogi” . W związku z sytuacją epidemiologiczną w podsumowaniu brali udział tylko uczniowie nagrodzeni za konkursy indywidualne. Nagrodzone klasy za konkursy grupowe otrzymały nagrody podczas lekcji online na platformie Teams oraz zostały przekazane wychowawcom. Nagrody indywidualne uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor Jolanty Kosznik. Wszystkim uczniom dziękujemy za wkład włożony w pracę, a laureatom gratulujemy. 
   

  NAGRODZENI:
  Konkurs techniczny klasy 0-3 „Serce bez uzależnień – serce jak dzwon”
  Sebastian Mejna kl. 1b     I miejsce
  Dominika Dułak Kl. 1b    I miejsce
  Nikodem DargaczKl. O a II miejsce
  Natalia Jaskulska Kl. II b    II miejsce 
  Piotr Chmielewski Kl. I b III miejsce 
  Antoni Piwka Kl. O b III miejsce 
  Wiktoria Kerlin Kl. O c    Wyróżnienie 
  Oliwia Burda Kl. 2 d Wyróżnienie
  Ksawery Gogoliński Kl. 1 c Wyróżnienie
  Kornel KryszewskiKl. 0 a Wyróżnienie

  Konkurs techniczny klasy 4-8 „ Kalendarz Profilaktyczny"
  Wiktoria Rudnicka Kl. 5 b I miejsce 
  Klaudia Flisikowska  Kl. 4 b  II miejsce 
  Amelia Wilczewska Kl. 4 b  III miejsce 
  Julita Różek Kl. VII c I miejsce
  Julia Koszałka Kl. VIII a    II miejsce

  Konkurs plastyczny 0-3  „Moje zdrowe ciało"
  Julia Skierka Kl. II a I miejsce
  Antoni DaleckiKl. II a II miejsce
  Zuzanna Wojtala Kl. I a    III miejsce 
  Sebastian Krauza Kl. III b Wyróżnienie

  Dominika Kielińska Kl. III c Wyróżnienie
  Piotr Cirocki Kl. I a Wyróżnienie

  Konkurs plastyczny klasy 4-6 „ Ciemne moce uzależnień”.
  Victoria Biekisz –Olejnik Kl. IV a I miejsce
  Eliza Chmielewska Kl. IV c II miejsce
  Aleksander Gąska Kl. IV a III miejsce

  Konkurs plastyczny klasy 7-8 ” Jestem wolny , bo żyję bez wspomagania”   
  Kinga Kropidłowska Kl. VII  a I miejsce
  Oriana Piwko Kl. VII c II miejsce
  Roksana Szczesna Kl. VIII a    III miejsce 
  Zofia Sulecka  Kl. VIII a    Wyróżnienie

  Konkursy grupowe 
  Plakat/ transparent z hasłem profilaktycznym na 2021 rok

  1 d    I miejsce
  2 b    2 miejsce
  1 c    3 miejsce
  1 b    Wyróżnienie
  3 c    Wyróżnienie
  6 d    I miejsce
  6 c    2 miejsce
  4 b    3 miejsce
  5 a    Wyróżnienie
  7 a    1 miejsce
  7 b    2 miejsce
  8 a    3 miejsce
  8 b    3 miejsce

  Konkurs sceniczny „Taniec z piłką” Klasy 0-III
  0 b    I miejsce
  2 b     2 miejsce
  3 a    2 miejsce
  1 a    3 miejsce
  1 c    3 miejsce
  0 c    Wyróżnienie
  1 b    Wyróżnienie

  Konkurs sceniczny „ Życie bez nałogów – to piękne życie”  Klasy IV-VI
  6 c     I miejsce
  6 b    2 miejsce
  4 c    3 miejsce

  Profilaktyczny filmik  „ Uzależnienia- złodzieje młodości” Klasy VII-VIII
  8 c    I miejsce
  8 b    I miejsce 
  7 c    II miejsce
  7b     III miejsce
  8 a    Wyróżnienie
   

 • WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „JESIEŃ W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI” ORGANIZOWANEGO PRZEZ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  W przyrodzie zapanowała jesień, bogactwo kolorów jesiennych liści nawet przy gorszej pogodzie zachęca do spacerów. Czerwień, złoto i brąz oraz wszystkie ich odcienie – tak stroi się jesień. Ta piękna pora roku uwodzi nie tylko niesamowitą mieszaniną barw, ale także zupełnie inną atmosferą, niż w miesiącach letnich. To właśnie jesienią możecie się przekonać, co tak naprawdę znaczy ,,Złota Jesień”.

  Za nami konkurs plastyczny związany z tematyką jesienną. Technika prac była dowolna, każdy z uczniów klas I-III/uczęszczających do świetlicy szkolnej mógł zgłosić tylko jedną pracę. W sumie, w regulaminowym czasie tj. od 1 -30 października br. zgłoszono 18 prac.

  W ocenie prac komisja brała pod uwagę: pomysłowość, samodzielność wykonania oraz zastosowaną technikę. Poziom prac uznano za bardzo wysoki. Dzieci oddają w nich nastrój tej przepięknej pory roku jaka jest jesień, charakteryzującą się piękną kolorystyką drzew oraz anomaliami pogodowymi. Po obejrzeniu wszystkich prac komisja postanowiła nagrodzić następujące osoby: 

  I miejsce-Amelia Procelewska (kl.IIIc)

  II miejsce ex aequo - Anastazja Hinc (kl.IIIb), Zuzanna Wojtala (kl. Ia), Julianna Skolimowska (kl.II c)

  III miejsce ex aequo - Julia Paczoske (kl. Ic) oraz Dominika Kielińska (kl. III c)

  Wyróżnieni: Daniel Sitterlee(kl. II d), Julian Procelewski (kl. I c)

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a dzieci zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!

  Magdalena Pettke, Monika Wojtala

 • DNI PROFILAKTYKI ,,NIE BĄDŹ UBOGI, OMIJAJ NAŁOGI " KONKURS SCENICZNY ORAZ FILMOWY

  Klasy 4-6 miały za zadanie przygotować oraz przedstawić scenkę profilaktyczną pt. ,,Życie bez nałogów- to piękne życie " oraz klasy 7-8 miały za zadanie nagrać filmik ukazujący tematykę ,,Uzależnienia - złodzieje młodości ".

  Każda klasa przedstawiła zły wpływ używek na nasze życie. Ukazała, jak ważny jest sport oraz zdrowe odżywianie.

  Laureatów poznamy niebawem.

   Sylwia Łagan i Marzena Cirocka

   

 • DNI PROFILAKTYKI ,,NIE BĄDŹ UBOGI, OMIJAJ NAŁOGI " KONKURSY INDYWIDUALNE

  Dni Profilaktyki to również konkursy indywidualne

  Kategoria 0-3 :

  Konkurs techniczny - ,,Serce bez uzależnień - serce jak dzwon"

  Konkurs plastyczny - ,,Moje zdrowe ciało"

  Kategoria klasy 4-6:

  Konkurs techniczny- ,,Kalendarz Profilaktyczny"

  Konkurs plastyczny- ,,Ciemne moce uzależnień "

  Kategoria klasy 7-8:

  Konkurs techniczny-  ,,Kalendarz Profilaktyczny"

  Konkurs plastyczny-  ,,Jestem wolny, bo żyję bez wspomagania"

  WYNIKI I NAGRODY JUŻ NIEBAWEM:)

   

   

 • DNI PROFILAKTYKI ,,NIE BĄDŹ UBOGI, OMIJAJ NAŁOGI" KONKURS NA NAJCIEKAWSZY TRANSPARENT Z HASŁEM PROFILAKTYCZNYM

  Kolejnym zadaniem w związku ze szkolnymi Dniami Profilaktyki ,,Nie bądź ubogi, omijaj nałogi" był konkurs dla wszystkich oddziałów 0-8 na najciekawszy i najbardziej przemawiający Transparent z hasłem profilaktycznym na 2021 rok. Konkurs był konkursem grupowym, który został wykonany przez uczniów w szkole oraz ich wychowawców.,

  Wyniki już wkrótce.

 • DNI PROFILAKTYKI ,,NIE BĄDŹ UBOGI, OMIJAJ NAŁOGI" KONKURS DLA KLAS 0-III ,,TANIEC Z PIŁKĄ"

  W związku z  Dniami Profilaktyki uczniowie klas 0-III mieli za zadanie wykonać taniec pt. ,,TANIEC Z PIŁKĄ ", jest to jedno z dwóch zadań konkursowych dla klas 0-III związanych z Profilaktyką.  Każda klasa zaprezentowała się przed komisją. Niestety w związku z trwającą pandemią klasy nie mogły mieć przed sobą publiczności. Zadanie konkursowe miało na celu ukazanie wszystkim, jak ważny jest sport oraz zdrowe odżywianie. Wyniki konkursu poznamy niebawem.  

  Sylwia Łagan, Marzena Cirocka 

 • DZIEŃ DYNI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

  3 listopada2020 roku przedszkolaki z grupy D, E, F i G ubrane w kolor pomarańczowy pełne wrażeń i radości wzięły udział w różnorodnych zabawach z okazji Dnia Dyni. Wśród zabaw ruchowych były dyniowe kręgle, skoki przez różnej wielkości dynie oraz slalom dyniowy. Dzieci klasyfikowały dynie według wielkości, koloru i kształtu. Na zajęciach każdy mógł zajrzeć do wnętrza dyni i skosztować dyniowych pestek. Wszystkie dzieci dowiedziały się, jak zdrowym warzywem jest dynia i jak wiele pyszności możemy z niej stworzyć. Na koniec zabaw przedszkolaki  pięknie ozdobiły swoje dynie farbami i plasteliną.

  Trzy grupy zerówkowiczów- grupa A, B oraz C celebrowała Dzień Dyni w równie ciekawy  i kreatywny sposób. W pierwszej kolejności poznali ciekawostki dotyczące dyni oraz jej rodzaje. Oprócz wielu zabaw z dynią w roli głównej, każdy nadał osobowość swojej, przyniesionej z domu, dyni poprzez namalowanie jej twarzy. Podczas pracy dzieci mogły wykazać się kreatywnością i indywidualnością. Nie zabrakło też pracy w grupach- każda z grup otrzymała własne karty- Dyniowe Memory- dzieci miały możliwość ćwiczenia koncentracji i pamięci, poznając przy tym różnorodność dyń.  Jako upamiętnienie wydarzenia wychowawcy grup przeprowadzili mini sesję zdjęciową  w „Dyniowej fotobudce”. Pod koniec zajęć podsumowano tematykę dnia krótkim video o dyni, po czym nagrodzono każdego  z uczestników dyniowym medalem.

  Adriana Zielke, Katarzyna Izdebska

 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,ORZEŁ MATEMATYCZNY"

  Dnia 27 października 2020r w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny". Szkolnym koordynatorem były p. Anna Kasprzycka i p. Magdalena Godzińska. W matematycznych zmaganiach brało udział 37 uczniów z klas II i III.  Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  ul. Szkolna 29
  83-307 Kiełpino
  pomorskie
 • 58-694-21-44
  58-694-21-82

Galeria zdjęć