Szkolna Biblioteka w Kiełpinie zaprasza do obejrzenia wystawy upamiętniającej ,,Żołnierzy Wyklętych".
Aktualności
- 27lut
- 17lut
WALENTYNKOWY DZIEŃ INTEGRACJI W PRZEDSZKOLU
14 lutego 2020 roku był dniem pełnym pozytywnych wrażeń dla wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych. Walentynki upłynęły pod hasłem integracji i wielu atrakcji. Dzieci wraz z wychowawcami ubrały się w odzież koloru czerwonego, niektórzy dodatkowo przygotowali specjalne stroje na tę okazję. Młodsze dzieci wzięły udział w różnych zabawach i tańcach integracyjnych związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, tańczyły z balonami i rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Z kolei 6 latki spędziły dzień wykorzystując każdą chwile na ulubione zabawy. Spośród wielu atrakcji dzieci radowały się zabawami z chustą animacyjną, kodowaniem na dywanie, wyjściem na plac zabaw oraz zabawami tanecznymi z rekwizytami. Dodatkowo w starszych grupach zorganizowano konkurs na „Kreatywną Kartkę Walentynkową”, z każdej grupy z pomocą jury wytypowano troje zwycięzców oraz wyróżnienia.
Przedszkolaki tego dnia rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni. Dzieci dowiedziały się co to miłość, szacunek do osób które lubimy, są dla nas bliskie i ważne.
Walentynkowe zabawy zakończono słodkim lizakiem w kształcie serduszka.
Magdalena Piwka
Katarzyna Izdebska
65
- 15lut
REALIZACJA PROJEKTU ,,JEM ZDROWO I KOLOROWO"
,, Jeśli chcesz się żywić zdrowo
jadaj zawsze kolorowo!
Jedz owoce i jarzyny to najlepsze witaminy”
Czwartek – 13.02.2020r. – był szczególnie ,,pysznym” dniem w grupach przedszkolnych D, E, F i G, ponieważ dzieci w ramach realizacji projektu,, Jem zdrowo i kolorowo”przygotowywały pyszną i zdrową sałatkę owocową.
Na początku zajęć dzieci prezentowały przyniesione przez siebie owoce oraz słuchały opowiadania H. Moczydłowskiej- ,,Krzyś Łakomczuch", dzięki, któremu dowiedziały się, że niezdrowe jedzenie szkodzi zdrowiu, zaś owoce i warzywa spożywane codziennie, dostarczają niezbędnych organizmowi witamin i przyczyniają się do jego prawidłowego funkcjonowania.
Potem nastąpiło omówienie sposobu wykonania sałatki, zwrócenie uwagi na higienę pracy oraz bezpieczeństwo przy posługiwaniu się plastikowym nożem. Dzieci kroiły wcześniej przygotowane owoce w kostkę i wkładały do dużej miski. Nauczyciele podkreślali wkład pracy każdego dziecka w powstanie sałatki oraz zachęcali do wykonania podobnej z rodzicami w domu.Kiedy już wszystko było gotowe przystąpiliśmy do mieszania i degustacji. Własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie smakowała wszystkim przedszkolakom!!
Zajęcie dostarczyło dzieciom wiele wrażeń. Umiejętność robienia sałatek przyda się im zwłaszcza zimą, kiedy to tak ważne jest spożywanie witamin.
Barbara Moskal
45
- 15lut
ZABAWY NA ŚNIEGU
Zgodnie z założeniami podstawy programowej nauczyciele wychowania przedszkolnego organizują dzieciom zajęcia wspierające całościowy rozwój dziecka. Tworzą warunki pozwalające dzieciom na samodzielną eksplorację otaczającej dziecko przyrody w poczuciu bezpieczeństwa oraz stymulują rozwój ich wrażliwości i umożliwiają poznanie wartości i norm odnoszących się do środowiska przyrodniczego.
Zima w tym roku nas nie rozpieszcza, jednak gdy tylko spadł śnieg udało się nam wykorzystać ten magiczny moment do zabaw na śniegu. Przedszkolaki z ogromną radością lepiły bałwana, rzucały się śnieżkami i bawiły się w berka na śniegu. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych opadów śniegu.
Magdalena Piwka
22
- 13lut
BAJKOWY TYDZIEŃ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
W piątek 07.02.2020 r. w świetlicy szkolnej zorganizowany został QUIZ – co wiem o znanych bajkach? Uczniowie cały tydzień uczestniczyli w zajęciach poświęconych baśniom, bajkom i bajeczkom. Podczas tego tygodnia dzieci poznały bajki z dzieciństwa swoich rodziców: „Reksio”, „Bolek i Lolek”, „Miś Uszatek” , „Koziołek Matołek” i wiele innych. W bajkowym tygodniu nie mogło zabraknąć baśni i bajek czytanych przez nauczycieli oraz uczniów, a podczas zajęć plastycznych powstało dużo bajecznych prac. Wiedzą zdobytą podczas zajęć uczniowie mogli się wykazać biorąc udział w quizie, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Nie obyło się również bez nagród, najlepsi zostali nagrodzeni i wyróżnieni.Tym miłym akcentem zakończyliśmy bajkową przygodę,co nie znaczy, że rozstajemy się z czytaniem.
Nauczyciele świetlicy:
Paulina Płotka, Monika Wojtala
- 12lut
BAL KARNAWAŁOWY Z MERIDĄ WALECZNĄ
Pani Magdalena Piwka wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Meridę- bajeczne animacje, w którym należało opisać moc dzieci z grupy przedszkolnej czy szkoły.
„Merida waleczna jest jak nasze dzieciaki ze szkoły.
Dadzą sobie radę ze wszystkim- znają sposoby na wszystkie góry i doły.
Potrzebujemy jej u nas, by w te moc móc uwierzyć
i swoją obecnością z nami się sprzymierzyć.
Śpiewamy piosenki, uczymy się dobrze
i tańczymy z radością dzieląc się dobrem.
Dobro powraca- takie nasze motto,
zapraszamy do nas, a na pewno się o tym przekonasz”.
Treścią tej rymowanki zwyciężyliśmy, a nagrodą była fantastyczna zabawa prowadzona przez organizatora konkursu. Bal karnawałowy przyniósł dzieciom ogrom pozytywnych wrażeń. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy brały udział w zadaniach tanecznych, rywalizacjach oraz wspólnych zabawach z wychowawcami grup. Największą radość uczestnikom sprawiły rywalizacje między chłopcami, a dziewczętami, były to konkursy taneczne do wybranych utworów oraz przeciąganie liny, w których to dziewczęta zdominowały kolegów z zerówek. Dziękujemy za wspaniałą zabawę Pani Meridzie- bajeczne animacje.
Magdalena Piwka
33
- 11lut
PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,MOJA ULUBIONA POSTAĆ BAJKOWA"
W poniedziałek 10.02.2020r. w przedszkolu rozstrzygnięto konkurs plastyczny w ramach realizowanego projektu ,,W krainie bajek i baśni.” Temat konkursu: ,,Moja ulubiona postać bajkowa”. Które dziecko nie kocha bajek? Opowieści, bajki i baśnie to nie tylko źródło radości, ale i nauki. Dzieci uwielbiają opowiadania o niezwykłych bohaterach mających wiele ciekawych przygód. Postaci z bajek budzą sympatię, bo te najważniejsze mają dobre charaktery i zawsze wygrywają ze złem. Każdy przedszkolak chce być takim bohaterem!
Jury Konkursu „Moja ulubiona postać bajkowa” przyznało nagrody za najlepsze prace plastyczne. Wybór był bardzo trudny, co jest rezultatem Waszej kreatywności, wyobraźni i ciężkiej pracy.
W konkursie zakwalifikowano według regulaminu 19 prac plastycznych. Spośród różnorodnych prac, udało się wybrać te, które zostały nagrodzone.
Dzieci w wieku 3-4 lat . W tej kategorii nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Franciszek Arendt,
II miejsce: Marta Partyka,
III miejsce: Jeremiasz Rychert
Wyróżnienia: Karol Arendt, Anna Puzdrowska, Natalia Wolska.
Dzieci w wieku 4-5 . W tej kategorii wiekowej nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Zuzanna Paczoske, Daria Klasa.
II miejsce: Tomasz Stromski, Milena Borys.
III miejsce: Wiktoria Kerlin, Wiktoria Arendt.
Wyróżnienia: Kornel Kryszewski, Antoni Bobkowski, Julia Wolska.
Pozostałe osoby biorące udział w konkursie: Zofia Bobkowska, Zuzanna Bobkowska, Krystyna Cigenhagen, Antonina Arent,
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!
Magdalena Pettke
Nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego ufundowało trzech sponsorów:
1) ,,MB TOOLS” Michał Brylowski
2) ,,Multi-Chem” PHU Tomasz Piepiórka
3) SANITECH. Technika Grzewcza i Sanitarna
Dziękujemy za ufundowane nagrody.
12
- 28sty
WYWIADÓWKA
13.02.2020 r.
- Godz. 17.00 - klasy I -III Szkoły Podstawowej
- Godz. 18.00 - klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej
Obecność rodziców na wywiadówkach jest obowiązkowa!
- 03lut
- 06lut
BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH
05 lutego 2020 r przedszkolaki, przebrane w stroje karnawałowe, udały się na Wyspę Tańczących Bamboszy. Wszystkich uczestników przywitał król Bambosz zostawiając list ukryty w butelce. Dzieci zwiedzały wyspę w rytmach Lambady i Makareny. Na dzieci czekało również wiele zabaw, które były ukryte w listach pod palmami. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z wyzwaniami, a przy tym wspaniale się bawiły. Tańcom nie było końca. Na koniec wszyscy wrócili samolotem do przedszkola, gdzie czekała na nich słodka niespodzianka.
Karolina Wolska
27
- 01lut
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH
W piątek 31.01.2020r. obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka, w grupach przedszkolnych i zerowych. Wnuki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny pt. ,,Z dziadkami zawsze jest wesoło”. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły: ,,Kiedy babcia była mała’’, ,,Pachnący gość”, ,,Tańczy bałwan”, ,,Kochany Panie Mikołaju hu, hu, ha,” ,,Pada śnieg…”, "Cza cza cza dla babci i dziadka" czy "Polka dla babci i dziadka". Dziadkowie mogli również zobaczyć wzbudzający wiele uśmiechów na twarzach taniec "Babuszki". Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.
Część artystyczną przygotowały nauczycielki: Magdalena Pettke, Barbara Sajek, Karolina Wolska, Magdalena Gawkowska, Katarzyna Izdebska, Paulina Mackojć, Magdalena Piwka, Barbara Moskal. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas !!!
Magdalena Pettke, Barbara Sajek
WYDARZENIE OPISANO RÓWNIEŻ W LOKALNYCH MEDIACH:
https://kartuzy.info/artykul/kielpino-z-dziadkami/922773
51
- 28sty
MIĘDZYNARODOWA MOBILNOŚĆ KADRY EDUKACJI SZKOLNEJ 2019 - 2021
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie otrzymała dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na realizację projektupt. "Poznaję - działam - przekazuję: europejskie doświadczenia źródłem inspiracji dla Kaszubów". Projekt jest realizowany na zasadach programu Erasmus+. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 40380,00 EURO, co stanowi równowartość kwoty 172741,60 PLN.Projekt trwa od 01 września 2019 r. do 30 czerwca 2021 r.
W projekcie bierze udział 15 nauczycieli, którzy zostali wybrani podczas procesu rekrutacyjnego. Nauczyciele wezmą udział w szkoleniach językowych oraz metodycznych na Malcie, w Wielkiej Brytanii i Niemczech.
10 nauczycieli będzie uczestniczyło w dwutygodniowym kursie języka angielskiego (Fluency and English Language Development) organizowanym przez The Executive Training Intistute na Malcie. Celem kursu jestpogłębienie znajomości i poprawa biegłości posługiwania się językiem angielskim.
W tygodniowym kursie metodycznym, (Empowerment in ICT Skills -MakingUse of Technology Tools) również na Malcie weźmie udział 2 nauczycieli. Głównym celem udziału w tej mobilności jest nabycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności efektywnego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych, będących środkiem służącym do osiągnięcia lepszych rezultatów w nauce przez uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w procesie nauczania.
Kolejny kurs odbędzie się w Berlinie „IntensivDeutschkursund CLIL fur Lehrer” i weźmie w nim udział nauczyciel języka niemieckiego. Kurs pozwala poprawić swoje umiejętności językowe nie tylko w piśmie, ale i w mowie. Ma on na celu wprowadzenie przez nauczycieli metody CLIL , aby pokazać w jaki sposób mogą ją wykorzystać w praktyce.
Ostatni z kursów „Support for Children with Special EducationalNeeds” odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Wezmą w nim udział nauczycielki nauczania przedszkolnego z językiem angielskim. Podczas dziesięciodniowego kursu uczestnicy mobilności będą mieli okazję zapoznać się z technikami radzenia sobie z uczniami, którzy mają trudności w uczeniu się. Uczniowie z dysleksją bądź z ADHD potrzebują zróżnicowanego podejścia i motywowania dostosowanego do ich charakterystycznych zdolności uczenia się i funkcjonowania w społeczności szkolnej. Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności, aby mogli oni sprostać nowym potrzebom, a przede wszystkim wprowadzić swoje doświadczenia i umiejętności do codziennej pracy. W ramach kursu uczestnicy odwiedzą trzy lokalne szkoły w Wielkiej Brytanii (Plymouth), w których to będą mieli okazję zaobserwować jakimi metodami nauczyciele pracują z uczniami, a także poznać w jaki sposób szkoła wspiera nie tylko uczniów,ale także rodziców pod kątem specjalnych wymagań edukacyjnych uczniów.
Szkoła Podstawowa w Kiełpinie podjęła się realizacji projektu, ponieważ jest on odpowiedzią na potrzeby placówki.
Głównymi celami projektu są:
1. Podniesienie stopnia wiedzy i umiejętności kadry pedagogicznej w celu wdrożenia zintensyfikowanej indywidualizacji pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
2. Nabycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności efektywnego wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnych, będących środkiem służącym do lepszego uczenia się uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
3. Podniesienie poziomu jakości w zakresie integracji i stosowania innowacyjnych rozwiązań do pracy z uczniami o specjalnych wymaganiach edukacyjnych w szczególności w klasach integracyjnych poprzez poznanie i wdrażanie nowych narzędzi i metod dydaktycznych przez uczestników kursów metodycznych w celu osiągnięcia wysokiej jakości nauczania na poziomie europejskim oraz wypracowanie i wdrożenie dodatkowych rozwiązań w tym zakresie.
4. Wdrożenie dobrych praktyk w szczególności dotyczących integracji, zaobserwowanych podczas wizyt w trzech lokalnych szkołach oraz wytyczenie celów zawodowych. To doświadczenie przyczyni się również do zwiększonej zdolności reagowania na potrzeby wynikające z trudnej sytuacji części wychowanków.
5. Pogłębienie przez uczestników projektu stopnia znajomości nauki języka.Pragniemy, aby w podnoszenie jakości pracy placówki zaangażowały się osoby ze wszystkich etapów edukacji oraz z jak największej ilości specjalizacji, aby wpływ na placówkę był jak najszerszy, a uzyskane doświadczenia wykorzystywane na wszystkich przedmiotach.
6. Korzystając z doświadczeń i informacji nabytych podczas trwania kursów i szkoleń pragniemy poszerzać naszą współpracę międzynarodową, co w przyszłości zaowocuje nawiązaniem współpracy z placówką zagraniczną i podjęciem działań w zakresie realizacji mobilności K2 oraz urozmaici zajęcia językowe, a także pozwoli korzystać innym nauczycielom z ogólnodostępnych materiałów, nie tylko w języku polskim. Lepsza znajomość języka wpłynie na zwiększenie motywacji i satysfakcji w codziennej pracy nauczycieli, a także zwiększenie możliwości rozwoju zawodu i kariery zawodowej.
- 20gru
FERIE ZIMOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KIEŁPINIE
W dniach 13.01.2020 r. – 15.01.2020 r. w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbyły się atrakcyjne i różnorodne zajęcia dla uczniów naszej Szkoły w ramach ferii zimowych. Pierwszego dnia ferii dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, tanecznych, kulinarnych oraz komputerowych z zastosowaniem samodzielnie skonstruowanych robotów.
Drugiego dnia zmagały się w konkurencjach sportowych, rozwijały umiejętność logicznego myślenia podczas gier planszowych i zabaw z ozobotami oraz uczestniczyły w zajęciach plastyczno –technicznych. Trzeciego dnia pojechały do Kościerzyny do kina Remus, aby obejrzeć film pt.: „Urwis”. Przez cały czas uczniowie świetnie się bawili, miło spędzali czas w gronie kolegów, prowadzili zdrową rywalizację sportową, rozwijali swoje zdolności i zainteresowania. Pomimo braku śniegu ferie w szkole były bardzo udane!54
- 06mar
- 15sty
II PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,BEZPIECZNE FERIE"
Dnia 10 stycznia 2020 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie II Przedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Bezpieczne Ferie”. Celem konkursu było:
- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci;
- doskonalenie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej;
- uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas zabaw zimą.
W konkursie wzięło udział 19 dzieci z oddziałów zerowych oraz grup przedszkolnych D, E, F i G. Przy ocenie brano pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, walory artystyczne oraz zgodność z tematem.
Jury w składzie: Magdalena Gawkowska, Katarzyna Izdebska, Magdalena Pettke i Karolina Wolska wyłoniło następujących laureatów:
W kategorii dzieci 3-4 letnich:
1 miejsce – Krystyna Cigenhagen, gr. F
2 miejsce – Daniel Mejna, gr. G
3 miejsce – Natalia Wolska, gr. F
W kategorii dzieci 5-letnich:
1 miejsce – Wiktoria Kerlin, gr. E
2 miejsce – Julia Wolska, gr. D
3 miejsce – Daria Klasa, gr. D
W kategorii dzieci 6-letnich:
1 miejsce – Daniel Arendt, 0a
2 miejsce – Julia Paczoska, 0 c
3 miejsce – Sebastian Mejna, 0b
Ponadto wyróżnienia otrzymali wszyscy pozostali uczestnicy konkursu:
Damian Niedziółka, 0a; Katarzyna Gorlikowska, 0b; Karol Arendt, gr. G; Mieszko Jeliński, gr. G; Oliwia Musielak, gr. G; Zofia Podlasiak, gr. G Helena Podlasiak, gr. G; Milena Borys, gr. D; Zuzanna Paczoska, gr. E; Wiktoria Arendt, gr. D.
Prace wszystkich dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami, dyplomami oraz upominkami.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy sukcesów!
Organizatorzy: Magdalena Gawkowska, Katarzyna Izdebska
6
- 18gru
- 23gru
WIGILIA W PRZEDSZKOLU GRUP: D, E, F, G
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna Wigilia. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci.
Wszystkim dzieciom, ich rodzinom życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Magdalena Pettke
51
- 23gru
ZESPÓŁ WESOŁE LUDKI WYSTĄPIŁ NA WIGILII ZRZESZENIA KASZUBSKO - POMORSKIEGO
Dnia 19 grudnia 2019r. w Urzędzie Miejskim w Kartuzach odbyło się spotkanie opłatkowe, na które przybyli członkowie Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Przy stole zasiedli przedstawiciele kartuskiego oddziału ZKP, a także osoby z terenu całego powiatu. Zespół ,,Wesołe Ludki” pod opieką Pani Barbary Sajek, Barbary Celińskiej –Jakubowicz i pana Szymona Lewandowskiego wystąpił ze specjalnym przedstawieniem jasełkowym. Uczniowie zaprezentowali znane utwory kaszubskie i regionalne wykonania kolęd, a Gwiżdże porwali publiczność do wspólnego śpiewu, psocąc i rozrabiając pomiędzy stołami. To był niezapomniany wieczór pełen wrażeń, który przybliżył piękne kaszubskie zwyczaje i tradycje.
7
- 09gru
KONCERT CHARYTATYWNY „DOBRO POWRACA"
Drodzy Rodzice, Szanowni Goście, Fundatorzy
Dziękuję bardzo Państwu za wsparcie Koncertu Charytatywnego „Dobro powraca”, za otwartość na potrzeby drugiego człowieka, szczodrość i ofiarność. Ze wsparciem ludzi wielkiego serca możemy podarować dzieciom świąteczną radość. Dzięki Państwa hojności pomagamy wielu rodzinom radośnie przeżyć święta Bożego Narodzenia.
Wyrażając wdzięczność za okazaną pomoc życzę sukcesów w realizacji zamierzonych celów oraz wytrwałości na pięknej drodze pomagania drugiemu człowiekowi. Jednocześnie składam najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Z wyrazami szacunku
Jolanta Kosznik
Dyrektor Szkoły
Kiełpino, 09.12.2019 r.
- 20gru
PODZIĘKOWANIE
2Dnia 8 grudnia 2019r. już po raz kolejny odbył się Koncert Charytatywny "DOBRO POWRACA". Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie zaangażowali się w akcje charytatywną na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci naszej szkoły.
Z zebranych funduszy zakupiono i przekazano potrzebującym rodzinom między innymi: rower, biurko szkolne, szafę ubraniową, komodę oraz 16 paczek z żywnością, chemią oraz zabawkami.
W podziękowaniu przyjmijcie Państwo najszczersze życzenia: Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, a zimowych na zewnątrz. Niech się Wam spełnią wszelkie marzenia – te duże i te małe, te mówione i te skrywane. Życzymy Wam najpiękniejszego Nowego Roku pod słońcem! Pamiętajcie „Dobro powraca”!
Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kiełpinie
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Kiełpinie