• „PROJEKTANCI EDUKACJI”

• Klasa Ia bierze udział w konkursie „Projektanci edukacji”. Walczymy o grant finansowy przez głosowanie on-line.

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 1 do 9 grudnia 2022 roku. Wynikiem głosowania jest przyznanie 9 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.

Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt”.

Prosimy o wsparcie Anna Kasprzycka

• PODSUMOWANIE PROJEKTU PT. ,,CISI BOHATEROWIE II WOJNY ŚWIATOWEJ- KS. ANTONI ARASMUS I MAKSYMILIAN STROM''

• Zadanie publiczne realizowane jest dzięki dotacji Gminy Kartuzy

W okresie od 12 października do 16 listopada trwał projekt „Cisi bohaterowie II wojny światowej – ks. Antoni Arasmus i Maksymilian Strom” , realizowany dzięki dotacji Gminy Kartuzy. W zajęciach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W listopadowym czasie uczniowie złożyli wiązanki i zapalili znicze na grobach ks. Antoniego Arasmusa oraz Marty i Maksymiliana Strom. Uczniów zaciekawiła też projekcja filmu „Żadnego prawa nie złamałem” o Maksymilianie Stromie. Podsumowaniem projektu były konkursy: plastyczny „Kapliczka Maksymiliana Stroma'' oraz konkurs na prezentację multimedialną „Miejsca związane z ks. Arasmusem oraz Maksymilianem Stromem”.

Nagrodzeni uczniowie:

• Oliwia Reszka